Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez az új szokâs hogy...

Mi ez az új szokâs hogy például bevãsârlóközpontban ha beszëlgetni kezdek valakivel lehúzza a maszkjât jobban csajok csinálják de nem mind? 25 f

Figyelt kérdés

2020. okt. 17. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Hogy értsd a zajban amit mond, mivel maszkban nem látod a száját.

+ egyre több ember kívánja a háta mögé a maszkot.

2020. okt. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Hogy jobban értsd, hogy mit mond, lásd a száját, mert a szájról olvasás a jó hallású embereknél is kiegészíti a hallott szöveget, főleg egy zajos helyen, mint a bevásárlóközpont.

De milyen "új szokás"? Még egy éve sincs, hogy maszkot kell hordani. :D

2020. okt. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem már olyan mintha vagy 10 éve kéne főleg hogy marja az arcom mind kösszii a válaszokat 😉
2020. okt. 17. 19:42
 4/11 anonim ***** válasza:
5%

Marja az arcát.

Marja.

Ez új.

2020. okt. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Nem érteni jól, mit mond. Van kivétel persze, hogy maszkban is jól érthető.

[link]

vimeo com 464926572

A maszkhasználatra márciusban azt mondta Müller Cecília, hogy NEM VÉD MEG senkit semmiféle fertőzéstől, bár aki akarja, hordja csak. Hát még, hogy a többség ne morvosi maszkot hord, és a CO2-ot visszalélegzed, ha az orrot is takarja, na meg tele lesz bacival a maszk egy órán belül.

2020. okt. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

En meg a heten egy szolgaltonal fel se vettem, jott egy masik csaj, az se...beszelgetni kezdtunk ugy, egymas mellett ulve.

Masik szolgaltatonal anyukam szinten, meg az ottani nok


Na ez milyen??

2020. okt. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

Én is gyűlölöm a maszkozást, mint a sz@rt. Megy róla ilyen-olyan vita, hogy kell vagy nem kell. Vicc az egész szerintem. Nagyon várom már, hogy vége legyen. De félek tőle, hogy még 1 évig ez lesz. Szegény cseheknek állítólag az utcán is hordaniuk kell ezt a fost.


Megértem azt, aki a "maszk rabjának" érzi magát. Jó lenne, ha már felszabadulnánk a rabságból...


(A magyarok istenére esküszünk, esküszünk, hogy maszkot tovább nem veszünk. :D)

2020. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
De a kérdésre válaszolva: én is le szoktam húzni, ha beszélek valakivel. Egyszerű ösztönös mozdulat, hogy jobban hallja a másik, amit mondok.
2020. okt. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
#6 Hú, te aztán nagyon veszélyesen élsz! De gondolom anyukád azért elkísért. Remélem értékelte a bátorságodat egy kindertojással.
2020. okt. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
és akkor amúgy ne is randizzon senki évekig, nehogy elkapja? soha senkivel ne vegye le az ember...ne legyünk már életszerűtlenek...(aztán higgyük még azt is, hogy húú de viccesek voltunk)
2020. okt. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!