Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 22-25 évesen hol tartotok/tart...

22-25 évesen hol tartotok/tartottatok az életben?

Figyelt kérdés
2020. okt. 18. 11:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Egyetemen
2020. okt. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

Dolgozok, csoro vagyok, de legalabb független. Mivel megemeltek a diakhitelt, ezért jövőre szeretnék egyetemre menni,eddig a penz volt a visszatarto erő,mivel szülő tamogatasom mindig is 0 volt.

Kérdező, szerintem sose hasonlítsd magad mashoz, mert akkor bele fogsz orűlni.

23/L

2020. okt. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
21%
Sehol és 29 évesen sem tartok sehol. Engem nem érdekel, hogy hol tartok az életben. Munkanélküli vagyok, egész nap fekszek, meg rock koncert van a szobámban, oszt jól van.
2020. okt. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
24 éves vagyok,van munkàm,màr 6 éve magamat tartom el, amire nagyon büszke vagyok. Külföldön élek 3 éve, van egy jól müködô pàrkapcsolatom, Kocsi,lakàs(a baràtomnak van, de az nem szàmít) ,gyerek még hiànyzik,de szèp lassan meglesz az is.
2020. okt. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%

Ezeket értem el eddig:

- C1-es angol nyelvvizsga

- C1-es francia nyelvvizsga

- B2-es orosz nyelvvizsga

- B kategóriás jogosítvány

- egy nagyon jó (nem a legerősebb) francia egyetemen tanulok

- két barátnőmmel bérlünk egy lakást, egész jó áron

- van egy párom, akit imádok (helyi) és diploma után tervben van az összeköltözés

- az egyetem mellett magánórákat adok angol nyelvből összesen hat gyereknek, de a legnagyobb "bevételi forrásom", azok a szüleim, akik havonta utalnak X összeget


Elsődleges cél jelenleg a diploma megszerzése, majd ezután egy jó munkahely szerzése. Utóbbi olyan tekintetben folyamatban van már, hogy gyakornokoskodom, amivel már sikerült megismernem pár embert, akik ajánlottak kisebb-nagyobb lehetőségeket.


Jelenleg itt tartok, de a jövőben majd szeretnék családot alapítani (párom is), de az még odébb van.

23/L

2020. okt. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

22 evesen a válság alatt nen volt semmim, így kimentünk külföldre a férjemmel, az egyetememből hátra volt még egy év.


25 éves korunkra megvettük a telket, amire később építkeztünk, volt már pár millió öszespórolva a házra, éppen ekkor házasodtunk össze, egyetem befejezve, életünkben először elmentünk közös nyaralásra.


30 évesen saját családi ház, két viszonylag normális munkahely már Mo-n és egy baba. Most kicsit lassabban haladunk anyagilag, de lekopogom, masnak ennyije sincs. Én minden nincstelen fiatal párnak azt mondanám, irány pár évig külföldre.

2020. okt. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%
B.sztam a rezet.
2020. okt. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Gyerekek, en mindenkinek gratulálok az életben elért eredmenyeiert. Sok sikert mindenkinek 🥰
2020. okt. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Főiskolára jártam és dolgoztam mellette.
2020. okt. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
12%
Melyik irígy kutya pontozott le??? Fàj, hogy valaki ilyen fiatalon is meg tud àllni a sajàt làbàn és nem apucièktól kunyeràl zsebpénzt???
2020. okt. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!