Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 22-25 évesen hol tartotok/tart...

22-25 évesen hol tartotok/tartottatok az életben?

Figyelt kérdés
2020. okt. 18. 11:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Sehol. Most váltottam munkahelyet, felvettek oda, amit én nagyon szerettem volna, de a társadalom nem tartja túlságosan nagyra. De félek belevágni. Kapcsolatom sose volt, barátaim is kevesen vannak. Az egyetlen dolog, aminek örülök, hogy viszonylag sokat utaztam (bár attól függ, mihez meg kihez képest).


22/L

2020. okt. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Neeem nem anyucitól apucitól, csak másoktól. Aki úgy független és tartja el magát, hogy mások magántulajdonából élősködik... XD És még büszke is arra, hogy ezért a p.ájával fizet...
2020. nov. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
10%
Ujujj. 12 : régen én is féltékeny voltam az eltartottakra, de meg kell békélni, mert attól még a te helyzeted nem fog megváltozni
2020. nov. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
UJJUJJ Miből veszed, hogy eltartott vagyok? XDXD
2020. nov. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
12:ha valaha lesz baràtnöd,amit kötve hiszek, albérleti díjat fogsz tôle szedni??? Igen írtam hogy a baràtomnak van hàza, együtt élünk, a szàmlàkat közösen fizetjük, Én is dolgozni jàrok, ebben hol Az eltartàs??? Szövegértés 1- es.nem kellene ilyen irígynek lenned!!!
2020. nov. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 moozygoo ***** válasza:
72%

A többiekkel ellentétben én sehol, de legalább felvállalom :D


26 éves vagyok, se barátom, se barátnőm, se kocsi, se motor, se bicikli, se saját lakás, egyetem közelében még nem voltam.


Dolgozom, bérelek egy szobát, rakom félre havonta a pénzt önerőre.

Hm, nagyjából ennyi, van még kérdés ? :_D

2021. jan. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!