Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt kövérek, ti hogyan...

Volt kövérek, ti hogyan tekintetek vissza a titeket ért megalázásokra?

Figyelt kérdés
Középiskolában a fiúk malacnak hívtak. Szerettek arról beszélni, hogy hányingerük van tőlem és remélik, hogy az ilyen undorító lányok minél előbb meghalnak, hogy szépek legyenek a helyükre. Hat ev telt el azóta. Most feltűnően vékony vagyok, mindenből a legkisebbet hordom. Edzőterembe is járok. A volt osztálytársaimhoz hasonlók már többször hívtak randira. Vicces látni, hogy pár kilóval kevesebb zsírért mennyire jól megjátszák magukat a pasik. Belül persze tudom, hogy a kedves máz alatt patkányok vannak és ha csak egy kicsit megváltozna a testem, máris újra malac lennék nekik, akit jól ki lehet röhögni.

2020. okt. 18. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Na az ilyen patkány pasikat szoktam megszivatni
2020. okt. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi vagyok, de általános végére eléggé elhíztam és sose voltam egy fitt ember. Bár néha kaptam kellemetlen megjegyzéseket, szerencsére normális környezetben voltam és nem csesztettek folyamatosan vele. Ha igen, akkor is elvicceltem és így szimpátiát váltottam ki másokból. Nőknél mondjuk biztosan máshogy megy ez.

Szóval sok megalázás nálam nem volt. Most fittebb vagyok, nagyon picit túlsúlyos, de M-es ruhákat hordok, néha S-eseket, izmom is van. Nem igazzán tekintek vissza, örülök annak, amit sikerült elérnem és csak azt nézem miben tudnék még fejlődni.

Középiskolás korukban amúgy nagyon sebezhetőek a gyerekek és kevésbé érzik magukat sebezhetőnek, ha másokat bántanak. Már gondolom felnőttek, máshogy gondolkodnak. Neked sem kéne azon agyalni, hogy mi volt, hanem koncentrálj a saját boldogságodra és hogy jobb legyen.

2020. okt. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Vicces látni, hogy azok, akik régebben emberszámba sem vettek, levegőnek néztek, most úgy loholnak utánam mint egy kiskutya.
2020. okt. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Teljesen átérzem. :D Ebből is látszik, hogy csak a külső számít nekil, semmi más.
2020. okt. 18. 16:27
 5/7 Miss Endzsi ***** válasza:
77%
Mert nem konkrétan téged bántalmaztak, hanem azt a részed, aki gyenge volt ~s elhíztál, csak ezt nem ismerik fel az emberek, nem tudják kezelni.
2020. okt. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sosem voltam kövér, egy kiló felesleg nem volt rajtam soha, de ha valaki ki akart kezdeni, mindig ki tudott. Csak volt annyi önértékelésem, hogy tudtam, hogy nem mindenki jó ember, és páran azt akarják hogy sz*rul érezzem magam. Sok ilyen ember van, aki más bizonytalanságából építi magát, az ilyenek jó eséllyel nem fognak megváltozni soha. Most is biztos beléd lehetne kötni, mert senki sem tökéletes, bárkibe bele lehet, csak mivel már van annyi önbizalmad hogy lefogytál, nem fogsz mindenki szavára adni. Az hogy most rád vannak izgulva a régi osztálytársak is csak azt bizonyítja mekkora felszínes energia vámpírokkal voltál körülvéve. Sajnálom, biztos nehéz lehetett, és gratulálok a fogyásodhoz! :)

21/L

2020. okt. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
8%
Én szeretem a duci(vagy akárhogyan is nevezed) csajokat! Szerintem meg neked számít csak a külső. Remélem boldog vagy hogy ilyen genyó a természeted.
2020. nov. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!