Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka annak hogy egyes...

Mi az oka annak hogy egyes pasik tökösebbek?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen figyeltem meg (több emberrel dolgozom), hogy egyes főnökök hogy is mondjam (nem mind) ilyen "főnök" típusúak, van tekintélyük.


Nem azt értem alatta, hogy agresszív vagy kiabál.


Beszélek vele, kedves, udvarias, mégis érzem rajta hogy nem lenne vele jó ujjat húzni.


Olyan férfias kisugárzása van.


Vannak más főnökök, szintén kedvesek, segítőkészek, de sokukból valahogy ez hiányzik.


Szóval, mi ennek az oka?


Egyes főnökök tényleg "főnök" típusúak, tekintélyük van, olyan a kiállása hogy tekintélyt parancsoló. De emellett tud bánni emberekkel.



2020. okt. 18. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Tesztoszteron
2020. okt. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Szerotonin szint
2020. okt. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Valaki feljebb való, valaki lejjebb... Nem vagyunk mi pasik egyformák, hiába egyenlő jogunk van, valami hierarchia szerűség érezhető a levegőben. Nyugi, én is alul vagyok és könnyekkel küszködve öntözgethetném lelkemet (férfi létemre) az elégedetlenségeim miatt!
2020. okt. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Vannak vezetésre termett emberek, és vannak hatalomra vágyók. Utóbbiakból soha nem lesz jó főnök.
2020. okt. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Viselkedes es gemetika all mogotte, erosebb ember peldanyok, ennyi. Foleg ha no vagy akkor kelti fel a figyelmedet, en pl ilyeneket nem szoktam megjegyezni vagy felfigyelni ra.
2020. okt. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Tényleg szerotonin szintől függ. Ez a hormon szabályozza, hogy kvázi 1-10-ig kogyan pozícionáljuk magunkat a társadalmi életben.
2020. okt. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!