Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember itt aki már...

Van olyan ember itt aki már hosszú ideje nem tudja mit akar?

Figyelt kérdés

Olykor már lüktet a fejed,vura érzésed van, egyszerűen nem tudod mi lenne a jó megoldás?


Mit éreztek?

Mit tesztek?

Hogyan bírjátok és mennyi ideje tart ez már nálatok?



2020. okt. 18. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem is tudom... 🤔
2020. okt. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fizikálisan nem, de szellemileg annál inkább.
2020. okt. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Állandóan. Gyerekként sokkal jobban tudtam mi leszek, mit akarok csinálni. Sokkal ambíciózusabb voltam 13 évesen, mint most. Így közel a 30-hoz azt se tudom mi a fsz van velem. Nem találom a helyem sehol. Tanulnék még, hogy módosítsak, de sajnos amihez érzékem van abból nem lehet megélni. Így csak egy óriási nyomást érzek és tudom életem hátralévő részében kifogok égni egy olyan munkában, amihez semmi affinításom. :(
2020. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozok az előzőekhez, évek óta úgy érzem senki vagyok nem tudom mit kezdjek magammal. Depressziós vagyok a legtöbb napon. Van hogy néha pörgök ezerrel és tényleg boldog is vagyok, de estére vagy másnap el is múlik sajnos. Ez kihat a teljesítményemre a munkában otthon is mert imádtam olvasni, de mostanában alig hogy elkezdem pár perc múlva abba is hagyom. Az ágyban fekszek vagy a kanapén. Ha nem dolgozni vagy vásárolni kell menni alapvető elelmiszerért akkor ki se modulok semmi szórakozás stb.

Nem tudom az évszak is rátehet egy kicsit jobban szeretem a tavaszt az vidámabb évszak és kevésbé meleg mint a nyár ami már túl sok.

2020. okt. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,ahogy látom nem vagyok egyedül,nagyon azt hittem hogy csak velem van ez de ezek szerint nem.


3# Tízen éves koromban én is így voltam ezzel,sajnos mostanra ritka az hogy nagyon pörgök de hasonlók az érzéseim nekem is,néha még van olyan hogy jól vagyok mint te is de aztán jön a roszz.


4# Velem is ez van már,észre is veszem hogy sokkal rosszabbul teljesítsek és sajnos én is csak fekszem ha nincs más,lehet hogy kéne rajta változtatni de hát ahoz kéne valami mozgató erő is.

2020. okt. 18. 20:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki tud segítséget elfogadni jöhet egy üzenet :)
2020. okt. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!