Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legellenszenvesebb,...

Mi volt a legellenszenvesebb, legnagyobb csalódást okozó dolog, amit facebook-on ismerősödtől olvastál ?

Figyelt kérdés
2020. okt. 18. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Kamuhírek megosztása, pl. a citrom gyógyítja a rákot. Vagy mostanában a vírustagadók.
2020. okt. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
"Nem kell a <párom neve>t szeretni"
2020. okt. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Az a gyűlölködés és trágárság, amit a jobboldal ellen intéz több ismerősöm.
2020. okt. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
A hülyék, akik mindent elhisznek, ami a tévében van. Esküszöm, fizetek egy rohadt reklámot, amiben benne lesz a bankszámlaszámom, és hogy utalnotok kell nekem, hiszen BENNE VAN A TÉÉÉÉJVÉÉÉÉBEEEE! Milliárdos leszek a sok hülyéből, mint amilyen az egyeske.
2020. okt. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Posztokat osztott meg és írt arról, hogy lapos a föld. :D
2020. okt. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Volt egy ismerősöm, aki már azóta nem az, de olyan hazugságokat írt ki magáról, hogy melyik egyetemen tanul, mit dolgozik. Egyikhez se volt köze ezt biztosan tudom, de még kamu bizonyítékokkal is próbálta alátámasztani ezeket. Képes volt bemenni az adott egyetemre és ott fotózkodott, meg előadta hogy mekkora diplomás mágus lesz. -.-‘

Iszonyat beteg ember. Még pasizáskor is nyomatta a hazugságokat, aztán ha valaki konkrétabb dologra kérdezett rá ezzel kapcsolatban egyből dobta/tiltotta.

2020. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
90%
Volt csoporttársam meghülyült mióta gyereke van, akkor töröltem amikor kiírta hogy meg fogja mérgezni az utcájukban az összes macskát mert fél hogy a gyereke betegséget fog kapni tőlük. Hajdani legjobb barátnőm szintén szülés után pukkant le agyilag, ő elkezdett ilyen kamu "1 lájk 1 ima/500 ft a szegény xy-kának" posztokat kirakni pedig amúgy nem is vallásos. Repült ő is.
2020. okt. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

Én azokban csalódok rendszerint, akik facebookon élik az életüket. Mit evett, mit csinált, hol járt, kivel volt. Egynap 5 bejelentkezés fotóval.

Üzenet a halott anyukának, nagymamának, gyereknek, tesónak, akárkinek, mintha neki írna, de az üzenőfalra teszi ki. "Drága anyukám, ma lenne az x-edik szülinapod, isten éltessen, blabla..." Mindezt minden alkalomkor, évente sokszor. Én elhiszem, hogy nagyon fáj, de egyszerűen nem értem ennek mi értelme van. Nekem hatalmas önsajnáltatás az egész. Mindenkinek vannak elhunyt szerettei, én pl. szeretek meggyújtani egy gyertyát és úgy emlékezni magamban, vagy szimplán csak elmegyek a temetőbe egy kicsit elcsendesedni. Ennek látom értelmét. Az ilyen jellegű facebook posztok számomra gázak.

2020. okt. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

Az ilyen:

- hogy fog kinézni a gyereked

- x százalék szépségből, y százálék jókedvből, stb álsz

- hasonló hülyeség

típusú tesztek.


Az ilyen semmire nem jó képek:

[link]


Még biztos van, csak azokat már nem követem.

2020. okt. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!