Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félre téve a pc-séget jóimdula...

Félre téve a pc-séget jóimdulatot tiszta őszinteségből (főleg 16-35 közötti korosztály) mit gondoltok a csúnya vagy általotok csúnyának megítélt emberekről? Aki úgy látja nincs csúnya ember meg rossz a felfogása ne is írjon ide az másik téma kör :)

Figyelt kérdés
2020. okt. 18. 21:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Rosszabb nekik. Nyilván.
2020. okt. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Én ha lehet nem foglalkozok velük, ha úgy adódik illedelmesen emberként kezelem őket. Nem bámulom, nem fújjogok nem teszek megjegyzéseket, csak elmegyek mellettük és kész.
2020. okt. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Én arcra nemigen tartok senki csúnyának, inkább csak alakra. Konkrétan azokat, akik csúnyán el vannak hízva.

Mit gondolok róluk? Semmi különöset. Éljék az életüket, én is élem a magamét. Inkább csúnya legyen valaki, mint rosszindulatú. Munkatársi vagy baráti kapcsolatomban ez a legkevésbé sem számít. Egyedül párkapcsolatnál lenne szempont.

2020. okt. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%

Ha el tudsz vonatkoztatni a politikától a saját életeben -minden következmény nélkül- akkor kellően privilégizált vagy ahhoz, hogy leköpjelek.


Sajnálom, OP de néhányunknak a "pc" a mindennapi, valós problémákat jelenti, amit nem tudunk "félretenni". Ha látok valakit, aki nem üti meg a szépség sztenderd mércéjét, akkor azt gondolom magamban, hogy a k.rva isten a szépség sztenderdbe, b.$$za meg a rendszer. Ennyi.

2020. okt. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%
Párkapcsolati szempontból probléma lenne a külsejük, egyébként viszont számomra mindegy, ki hogy néz ki.
2020. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
21%
Kinek tapostam a pici, érzékeny lelkébe, hogy lepontozott? :^)
2020. okt. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

Alapvetően nekem mindegy ki milyen.


Mégis, a legtöbb csúnya embernek csak többet kéne foglalkoznia magával és máris átlagos lenne.


1500-ért Pesten is van fodrász, egészséges életmód lehet fogyni, fogszabályzóm nekem is 24 évesen volt stb.


A ruhája alapján senkit nem ítélek el, akik vetegek azokon általában meglátszik ők szintén nem tehetnek róla, sőt támogató szavakra van szükségük...


De legnagyobbrészt akarat és tenni akarás. Csak az emberek lusták és beposhadtak.

2020. okt. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyok csunya csak oreg..a kerdesed is kirekeszto😀
2020. okt. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Metionin ***** válasza:
64%
Igazából semmit.
2020. okt. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Együttérzek velük, mást nem tudok tenni.
2020. okt. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!