Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon miért utál? Nem is...

Vajon miért utál? Nem is foglalkozok vele, ritkán látom.

Figyelt kérdés

Ha ráírok megkérdezem hogy van, látta de nem ír....


Ha összefutok vele az utcán (futólag) gúnyos arcot vág, köszönni se köszön (én meg végképpen nem köszönök) annyit nem érdemel......


Gúnyosan néz és bámul....



Azóta csinálja amióta van neki Barátja, lett neki gyereke, illetve megesküdtek.


Mielőtt valaki azt írja hogy igy védekezik, mert biztos ráhajtanék. Nem hajtottam rá, meg nem is fogok. Nem érzek iránta semmit, csak végképpen nem értem, hogy miért változott ennyire meg, mikor nem bántottam az illetőt.


Vagy most ő bánja hogy lett gyereke (becsúszott gyerek) aztán ezmiatt utálja magát, amit rajtam vetít ki? Vagy mi?


Vagy (becsúszott gyereke lett, így kénytelen volt azzal a gyerekkel lenni) illetve akivel van, tulajdonképpen nem is szereti, csupán érdekből van vele mert született egy baba ( és tulajdonképpen belém volt szerelmes, de ezmiatt utálja magát és rajtam vetíti ki?


Vagy (Ha nem lett volna tőle gyereke, ott hagyta volna és engem választott volna (csak lett neki gyereke a sráctól, így már késő (mert nem tervezet) gyerek bejött az életébe, aztán ezmiatt engem utál?



Vagy nem tudom miért néz rám gúnyos szemekkel.


Vagy saját magát utálja amit rajtam vetít ki?



Vagy lenéz engem, feljebb valónak érzi magát mert gyereke lett?



Valakinek valami ötlete????


Én 23F.


Lány 22.



2020. okt. 19. 02:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Ennek csak ő lehet a megmondhatója, maximum feltételezgetéseket lehet gyártani, pláne idegenként.
2020. okt. 19. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem húzd meg mitszámít
2020. okt. 19. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Valakinek valami ötlete csak van.
2020. okt. 19. 03:38
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem érdekled. Nyilvánvalóvá teszi, hogy kár próbálkozni, már a feltételezés, hogy téged akart választani, beléd szerelmes is értelmetlen.

Minek írogatsz olyanra, aki iránt nem érzel semmit? Nyilvánvalóan érzel, próbálkozol, rosszul esik az elutasítása.. Felejtsd el!

2020. okt. 19. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Révbe ért és kibeba...ott büszke lett ettől. Hagyni kell, ahogy tartja a vicces mondás, "ha valaki kerüli az embert, még véletlenül sem akarom megzavarni benne" :D

Amúgy ilyenek szoktak koppanni, amikor elfordulnak a régi barátoktól, aztán később mondjuk megromlik a kapcsolata vagy egyszerűen csak rájön, hogy hiányoznak, de akkor már késő lesz. A flegmán elmart ismerősök fognak elfordulni tőle.

Neked azt javaslom, hogy engedd el, fordulj el tőle te és szarj a fejére.

2020. okt. 19. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vagy ha...
2020. okt. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Az előbb mondtam. Húzd megjól mitszámít
2020. okt. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#4 Nem tudom miről beszélsz.
2020. okt. 19. 12:14
 9/11 anonim ***** válasza:
#8-as Minden mondatoddal saját magadhoz viszonyítod az általad csak feltételezett érzéseit, élethelyzetét. Írogatsz neki, holott válaszra sem méltat, úgy, hogy elvben téged sem érdekel.
2020. okt. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9 Ned vagy tisztába a dologgal


Túlbonyolítod a dolgot.



Egyszerű: Miért utál? Miért néz rám gúnyosan?



A fentieket csak azért írtam le, hogy nem- e innen fúj a szél. Nem tudom miért kell az egészet ki forgatni.

2020. okt. 19. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!