Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Annyira zavar, miért és mit...

Annyira zavar, miért és mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy lány, aki szívesen barátkozna velem (én is lány vagyok), de én nem bírom elviselni. Nagyon kedves, segítőkész és minden. Az zavar benne, hogy mindenen nevetgél, kuncog. De tényleg mindenen. Nem arról van szó, hogy egy viccen, hanem ok nélkül, gyakorlatilag ez a leggyakoribb reakciója, ha mondanak valamit, vagy valami történik. És nem csak ő, hanem a barátai is. Ugye egy osztályba járunk, én is szívesen barátkoznánék vele, de ez nagyon idegesít. Gondolom velem van valami, mert a többiek is ilyenek. Minden hülyeségen kuncognak, komolyan mintha valami kényszeres dolog lenne. Ez engem mért zavar ennyire?

2020. okt. 19. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyi az egész, hogy te nem találod viccesnek azt amit ők igen. Ha a komolyabb dolgokra is kuncogás a reakció akkor megsúgom a baj nem veled lesz. Mindennek van határa. Annak is ami még vicces. Nem azzal van gond, hogy valakinek jó kedve van. Na de a mindenen röhögés valahogy tényleg idegesítő tud lenni egy bizonyos pont után. Ettől, ha gondolod adj neki egy esélyt hátha nem mindig ilyen sulin kívül.
2020. okt. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán értem mit próbálsz leírni, én sokszor találkozom azzal, hogy angolul kb. mindenre ahahaha meg hahaha-t írnak, amit mondjuk nem is viccnek szántam, hanem csak normális mondatnak/témának. Tudom, nem egyenértékű, de ha zavar és láthatóan már megszokásból csinálja, akkor korlátozd a vele/velük töltött időt, nem hiszem hogy ilyen "beidegződésről" hamar le lehet szokni.
2020. okt. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tini koromban engem is idegesítettek az ilyen nevetőgépek. Lehet mindig zavarba jönnek, vagy nem tudják mire hogy reagáljanak és ezt választják. Valószínűleg hamarosan kinövik egyébként.
2020. okt. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne szakítsd meg a kapcsolatot, hanem egyre inkább korlátozd a találkozásokat.
2020. okt. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!