Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan lányról aki sportot űz abból, hogy a barátnői pasijait elszedi?

Figyelt kérdés
2020. okt. 19. 14:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

1. Csodálkozom, hogy vannak még barátnői.


2. Milyen pasi az, amelyiket el lehet szedni, ha nem akarja?

2020. okt. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Volt egy ilyen barátnőm. Már nem az. Egy mocskos krva, semmit több és remélem a nemibeteg gondozóban fog kikötni. Ott majd lesz hova emelgetni a két méteres lábait, amiket szét tett a srácoknak, köztük az én volt barátomnak is. :))
2020. okt. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Azt a srácot, akit széttett lábakkal könnyű elcsábítani,azt nem "volt barátom"-ként kell emlegetni, hanem így: "a srác, aki éppen engem bolondított".

Akarata/beleegyezése nélkül egy barátot sem lehet eltántorítani.

2020. okt. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
Csodálkozom, hogy bárki barátkozik vele. Egy idő után úgyis teljesen egyedül marad és meg is fogja érdemelni.
2020. okt. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Ribizli.
2020. okt. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Sunshinedoll ***** válasza:
97%
Gondolom nem gyenge és nem kevés komplexusa van, ami miatt így viselkedik. Terápia kéne neki nem f-sz.
2020. okt. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

Azt gondolom, hogy egy pszihésen beteg ember az a barátnőnek nem mondható nőszemély aki ilyet művel, és tovább nem tartanám vele a baráti kapcsolatom, de ugyanakkor elgondolkodnék azon is, ha lenne barátom, és a barátom minden szó nélkül váltana engem, hogy a barátom sem volt százas és valójában nem is volt a barátom, hogy ha ezt művelte.


Szar lenne, de tovább lépnék, és keresnék olyat, aki igazán engem szeret teljesen, és leszarná és elzavarná azt a bizonyos nőszemélyt, aki dobná az exemet, hogy meghódítsa az új barátom.

2020. okt. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ku@va
2020. okt. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
8-as a k@rva nem szedi el a pasikat, ő csak szolgáltatást nyújt a hozzá menő pasiknak. Az nem ugyanaz. Az ilyen nő, akiről írt, az pszihésen beteg, ha mellette még k@rva is akkor duplán igaz amit írtam, hogy pszihésen beteg amivel a környezetének is árt.
2020. okt. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 Köznyelven írtam le, így egyszerűbb
2020. okt. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!