Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A pszichopata személyiség...

A pszichopata személyiség miért olyan népszerű?

Figyelt kérdés
Miért pont ez az érdekes? De komolyan. Hemzsegnek a filmek a pszichopata gyilkosoktól (nyilván ez egy filmes kép, akár tv pszichopatának is hívhatnám, biztos nem valósághűen tükrözi a személyiségzavart, na mindegy) Egy csomó helyen látom, hogy az embereket ez mennyire érdekli. Hogy milyen egy igazi pszichopata. Akiket ez a személyiség lenyűgöz, ti mit láttok benne? Mert őszintén szólva, szerintem halál unalmas egy személyiség. Különösképp ez a tv pszichopata, fapofával legyilkol három embert, aztán ennyi volt az egész személyisége. Most ebben őszintén mi érdekes van?

2020. okt. 19. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem azt látják benne, hogy a pszichopata nem idegesítő, nem drámázik, hidegvérrel megtesz mindent. Sok embernek ez a hűvösség lehet szimpatikus.


Én pont a pszichopata ellentéte vagyok, sajnos rengeteg érzésem van, és azt tapasztalom, hogy mások inkább a hideg személyek társaságát kedvelik.

2020. okt. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!