Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki közterületen, autóban és...

Aki közterületen, autóban és egyéb olyan helyen visel maszkot, ahol egyáltalán nem kötelező, az milyen okból teszi?

Figyelt kérdés

Ez csak egy tájékozódó kérdés. Nem akarok belemenni, hogy egyesek szerint agyhalott, médiabekajáló az, aki óvatos és védekezik, megint más szerint meg közveszélyes pszichopata vírustagadó, aki picit is kritikusan és oknyomozóan áll a dologhoz. Ebbe ne menjünk bele. Nem erről szól.


A kérdés az, hogy ahol nem kötelező, pl utcán, autóban stb, ott minek hagyják fent magukon?



2020. okt. 19. 19:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Mert lehet, hogy beteg, és valószinűleg belehalna egy influenzába is. Emiatt óvatos
2020. okt. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Én sokszor lusta vagyok levenni. Leparkolok a bevásárlóközpontban, ahol kötelező, 3 perc alatt átsétálok a munkahelyemre, ahol szintén kötelező. Már teljesen megszoktam, hogy rajtam van, ezért már nem zavar, így hajlamos vagyok nem tenni azért, hogy lekerüljön. Az átlagember meg azt látja, hogy hordom az utcán is. Ennyi :)
2020. okt. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Azért mert vírus van.
2020. okt. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Mikor még csak sejtettem, hogy elkaptam és elmentem sétálni (nem voltam nagyon rosszul, de gyanús volt a dolog), nem akartam, hogy a többi ember is beteg legyen miattam, ezért ívben kerültem ki mindenkit és hordtam a maszkot.
2020. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Én is azért, amiért a kettes
2020. okt. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Nekem egyáltalán nem kényelmetlen a maszk, így ha kijövök boltból vagy bármi olyan helyről, ahol kötelező, sokszor észre se veszem, hogy rajtam maradt. Ha meg tudom, hogy úgyis fel kell vennem hamarosan, megint nem veszem le. Kocsiban dettó ugyanez, jövök, megyek, kiszállok, beszállok, plusz macera levenni felrakni.
2020. okt. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Én is sokszor elfelejtem. Villamosrol le, boltba be, buszra fel, gyógyszertárba be, majd 20 méter után papírbootba... Na, sokszor azon kapom magam, hogy a fejemen van. Pedig rühellem.
2020. okt. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
én azért hordok néha maszkot ott ahol nem kötelező, mert vásárlás után magamon felejtem. fizetek, a kezem tele, közben keresem a kocsikulcsot és megyek. és van amikor feltűnik, hogy le kéne vennem, de kapacitás hiányában nem tudom
2020. okt. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Én annyira megszoktam már, hogy sokszor a buszról leszállva, boltból kilépve egyszerűen elfelejtem levenni.
2020. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
A legjobb, mikor próbálok enni vagy inni, és elfelejtem, hogy rajtam van :D
2020. okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!