Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz dolog, ha számít nekem...

Rossz dolog, ha számít nekem a külső?

Figyelt kérdés

Persze a belső értékek is nagyon-nagyon fontosak, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem számít a külső. Sokszor véleményt alkotok magamban hogy tetszik vagy nem. Nem kürtölöm világgá, ha valaki nem tetszik, csak kialakul bennem egy vélemény, esetleg kialakul egy olyan vélemény is, hogy min lehetne változtatni, hogy szép legyen számomra vagy azt gondolhassam, hogy tetszik.

És a külsőhöz társul nálam a kisugárzás is, ami nagyon fontos nekem.


Tudom, hogy a "szépség" Relatív, mindenkinek más a "szép".


Ez normális? Ti hogy vagytok ezzel?

Lány vagyok.



2020. okt. 19. 23:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Ez a normalis felfogas kb a legtobb ember igy van vele, vannak akik dokkal elitelobbek es nagyon ritka akinek tenyleg nem szamit.
2020. okt. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
8%
Biztos nagyon fiatal vagy, majd téged is megtanít az élet hogy a külső egy huszadrangú, jelentéktelen dolog :)
2020. okt. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Normalis felfogas, ne aggodj. A belso nem kompenzál mindent, ha szexualisan nem tartasz valakit vonzonak, nincs meg a kemia, akkor minden oda. Elobb utobb a belso tulajdonsagaiban is talalnal hibat, a frusztraltsagod miatt, amit a kulseje okoz, hogy egyszeruen nem eleg vonzo.
2020. okt. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem arról beszélt, hogy a külső alapján ítel meg mindenkit csak foglalkozik vele. Nincs olyan ember aki ne tenné valamilyen formában hazudik aki azt mondja nem. Pláne ha párkeresésről van szó. Alapvető emberi tulajdonság a felszínesség ahogy a képmutatás is. A kisugárzást meg meghatározza a külső csak sokan nem veszik észre.
2020. okt. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Mindenkinek számít a külső.
2020. okt. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!


#2, Miért lenne jelentéktelen? Idősebb korban is lehet valaki szép, ha foglalkozik a külsejével egy kicsit, ápolja magát. Később is fontos, hogy a nő elnyerje a férje tetszését, a férfi vonzónak lássa a nőt. Én így látom, hazudnék, ha az ellenkezőjét állítanám.

És ismétlem magam, a szépség relatív, tehát mindenkinek más a szép.

2020. okt. 20. 00:21
 7/17 anonim ***** válasza:
36%
Azért ez sem teljesen igaz így. Mivel az ember képes a kollektív gondolkodásra, lévén egy társadalomban élünk ugyan azt tanuljuk, valamenyire egyeznek a vélemények. Az ideál az az ami más az embereknél.
2020. okt. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

Én azt szoktam mondani, hogy oké, hogy nem a külső az első, de nem a párom humorérzékével fogok ágyba bújni. Tehát azért párkapcsolatban fontos, hogy vonzódjak az illetőhöz egy minimálisan legalább, és ez attól független, hogy amúgy nagyon sok emberre mondom magamban, hogy bejön külsőre egy picit is. Plusz az a típus vagyok, akit ha nagyon lenyűgöztek személyiséggel, akkor úgyis tetszeni fog az illető, ha előtte is tetszett valami.


Meg igazából barátkozásnál is számít a külső szerintem, de ott már máshogy. Például ha látok valaki, aki hord egy kitűzőt, amin olyasmi van, amit én is szeretek, akkor könnyebben megyek oda beszélni, mert nagyobb eséllyel lesz közös téma. Bár barátságnál tényleg nem az számít (nekem legalábbis), hogy szép-e az illető.

2020. okt. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2%

Ez egy állati ösztön, melyet a konzervatív társadalom éltet, a liberális társadalom pedig próbál elnyomni.


Teljesen normális.

2020. okt. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Yepp
2020. okt. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!