Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha ti milliomosok lennétek...

Ha ti milliomosok lennétek akkor megmondátok az összes kis nyomoréknak aki lenézett és lekezelt titeket?

Figyelt kérdés
Vagy ezzel csak aláznád még jobban magad és csak azt érnéd el hogy jobban lenéz. Esetleg villognál nekik a luxussal/ pénzzel?

2020. okt. 20. 07:33
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Én elkezdtem megmondani nekik, de csak azt kaptam, hogy jól kiröhögtek. Pedig a legtöbb alazást középsuliban kaptam. Azoknak még megse mondtam. Mert nem tudom, hogy igazából hogy vághatnék visszam tudom szánalmas dolog hogy még mindig a sulis sérelmeimen kattogok, de most hogy tudom, hogy jobb mint nekik csak azért is megmondanám, de úgyse hinnék el...
2020. okt. 20. 07:39
 2/38 anonim ***** válasza:
88%
Kicsinyes vagy. Nem tudom mi volt az eredeti sérelmed, de a legfontosabb leckét úgy látom nem sikerült megtanulnod: az ellenfeled vagy elpusztítod, vagy felülkerekedsz rajta, mint ember. Ezek közül egyiket se csinálod.
2020. okt. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem mert rögtön a köv kerdes lenne hogy hogyan ertem el. En meg nem akarom segiteni az ilyeneket hogy tanuljanak belölem.


Ez nem csak az ellenségekkel van igy. Szimpla bnö sem velem örül ha lett vmim hanem hogyan kitöl stb a köv hèten már neki is kell.

2020. okt. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem vagyok ennyire kicsinyes.

Ilyen óvodás viselkedésért nem csoda ha kiröhögtek.

2020. okt. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
85%

Elég rossz helyen vannak azok a milliók.


Bízd rá az életre, hogy hogyan adja vissza nekik a régi dolgokat.

2020. okt. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
89%
Nem, szimplan ugy elnek, ahogy jo nekem, ez eleg “bosszu” lenne azoknak, akik regen cikiztek.
2020. okt. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Manapsag egyaltalan nem nagy szenzacio ha valaki milliomos :D:D 6 honappt dolgozik egy ember es mar elmondhatja magarol hogy milliomos. Nem 1980-ban elunk tesokam.
2020. okt. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Lehet dollárba gondolta a kérdező a milliomost. :D
2020. okt. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Tök mindegy mennyi az összeg. Nagy valószínűséggel ez még úgyis triplázódik. Inkább az elmélet érdekelne
2020. okt. 20. 08:53
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A múlton nem változtatna, az emlékeket nem törölné el. Nem lennék több attól, hogy dicsekszem.
2020. okt. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!