Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek egy 11 éves lány...

Szerintetek egy 11 éves lány hogy tudta megoldani, hogy éveken át szexeljen egy pedofillal?

Figyelt kérdés

Elítélem a pedofíliát, szerintem kasztrálni kellene az ilyet.

Viszont én ennyi idősen a boltba nem mehettem engedély nélkül, nem hogy ezt megoldani. Anno 15 általánosban nekem is voltak olyan osztálytársaim, akik hetedikben azon versenyetek, ki nem szűz már. Meg egy aki 14-15 évesen 40-50-es pasikkal találkozott.


De szerintem ez a szülők felelőssége is, hogy ennyire szartak rá, nem vigyáztak rá, nem vettek észre rajta semmit. Én ezt huszonévesen nem tudnám kivitelezni.


Ő ment oda évekig és persze, hogy bűncselekmény, mert ennyi idősen nem tudja felmérni. De nem dugni kellene, hanem házit írni. Olyat nem kérek, hogy felnentem az állatpt, de egyből az jutott eszembe, hogy a szülő sara is.


2020. okt. 20. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Manapság amikor a szülők látástól-vakulásig dolgoznak, gyakorlatilag egy gyerek oda megy, ahova akar! HA akar!

A kérdés inkább az, hogy a 11 éves MIÉRT ment helybe önként, éveken keresztül?

2020. okt. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt a felnőtt pasas, aki megrontotta, nagyon ügyelt arra, hogy ne derüljön ki. Nyilván napközben, félórákra vitte el a lányt, és ez nem biztos hogy feltűnik. És őszintén, kinek jutna eszébe, hogy a 11 éves lánya nem barátnőzni meg fagyizni jár el, hanem dugni? És igen, nem minden szülő teheti meg, hogy fél négykor kiessen a toll a kezéből és hazamenjen gyereket nevelni. Sajnos.
2020. okt. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem hosszú, fájdalmas halállal haljon meg az aki bármekkora felelősséget rak a gyerekre ebben a helyzetben.

Nem, ez nem annak a kérdése hogy miért ment önként a gyerek dugni pl háziírás helyett.


Sajnos sokan úgy is bevállalják a szülőséget, hogy nem tudják megoldani a gyerek nevelését,ezt pedig kihasználja a pedofil. Ennyi történik.

2020. okt. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!