Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy lány azt mondja nekem...

Ha egy lány azt mondja nekem (rólam) hogy nem lehet velem semmiről beszélgetni az azt jelenti érdeklődik utánam? Mert különben miért akarna velem beszélgetni?

Figyelt kérdés

Józan logika. Zavarja hogy velem nem lehet beszélgetni. Miért zavarja?

Hát ezek szerint akar, akarNA velem beszélgetni? Evidens, mert különben nem zavarná. Engem pl nem érdekel hogy a piaci Mari nénivel lehet -e beszélgetni mert nem is akarok vele...

De ők akar velem. Kérdés miről is akar, mert amúgy közünk semmi egymáshoz ( egy iskola na de ez kevés, van ott 200+ ember még)

Vagyis summázva akar tőlem valamit?


2020. okt. 20. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg te akarsz vele beszélni és ez zavarja. Hogy miért akarja valaki ráerőltetni magát, akivel nem is lehet beszélni semmiről.
2020. okt. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaaj. Ilyen okoskodó vakarékokkal én sem akarnék beszélni.
2020. okt. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz?
2020. okt. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Öhm.. szerintem pont az ellenkezője. Én ha ilyet mondok a hátam közepére nem kívánom az illetőt, mert nincs témánk és untat.
2020. okt. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Én ha ilyet mondok a hátam közepére nem kívánom az illetőt, mert nincs témánk és untat."


Na de állj.Mi az hogy untat? Hát soha az életben egyetlen egyszer nem fordult még elő hogy ÉN mentem oda hozzá. Mindig ő jött hozzám.

Ha rajtam múlt volna még 1 mondatot se váltottunk volna az életben mert soha 1x se mentem én oda hozzá.

Így hogy tudom untatni ha mindig ő jön hozzám , fordítva soha? megbukott teória.

2020. okt. 20. 16:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Kihagytad azt a nem elhanyagolható tényt, hogy mindig ő megy oda hozzád. Ez nem volt leírva, hogy te nem kezdeményezel felé.

2. Én pl. kiábrándultságomba is mondhatnám, hogyha mindig próbálkoznék, de a másik nem igazán vevő a dolgaimra.

Ez sehogy sem pozitív, bárhogy nézem, de bizonyítsd be, hogy tévedek. Plusz nem azt írtam, hogy EZ ÍGY VAN, hanem, hogy SZERINTEM.

2020. okt. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Bejössz neki annyira, hogy többször próbálkozott, de nem tud veled mit kezdeni, mert nincsen közös témátok.
2020. okt. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!