Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés az számodra hogy...

Milyen érzés az számodra hogy senki sem szert igazán?

Figyelt kérdés

Nem szeret senki sem igazán.


Fejtsd ki az érzéseidet.



2020. okt. 21. 02:45
 1/8 A kérdező kommentje:

Mit érzel mikor ez az eszedbe jut?

Hogyan tudod ezen túl tenni magadat?

Mióta tart nálad?

Mi a nemed és a korod?

2020. okt. 21. 02:47
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
22f mióta élek. Az okokat tudom lenne pár kiút de ördögi körökbe szaladok mindig. Túltenni nem tudom magam ezen mivel tudom az okokat nem hibáztatok senkit kivéve 2 embert aki tehet róla. Legnagyobb fájdalom ami nem múlik el, időnként visszatér a fájdalomclegerősebb formájában aztán kicsit jóbb lesz. És ez megy folyamatosan. Mikor arra gondolok, hogy mi miatt van elsápadok, hogy ez tényleg megtörténhet de minnél töbször jut ez az eszembe annál jobban viselem.
2020. okt. 21. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igazából elképesztő és hihetetlen. Bekêpzeltség nélkül mondom, hogy jófej vagyok, kedves, vicces, vagány, abszolút szerethető, és sehol senki. Pocsékolásnak tartom, hogy pl idióta celebeket több ezren imádnak, a valóban kedves, rendes emberek meg egyedül senyvednek.

Nehêz ezt elfogadni, de muszáj élni. Ên klassz hobbikkal és sporttal foglalom le az agyamat, és ezektől kb jól is vagyok. Remêlem hamar észbekapnak az emberek és elkezdenek vêgre szeretni engem! :)

45/f

2020. okt. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy legalább békén hagynak. Ha a "vonzalom" nem kölcsönös, kifejezetten irritáló tud lenni, ha valaki erőszakkal szeretni akar.
2020. okt. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megszoktam már, hogy igazán senki sem szeret. Nem tartom se jónak, se rossznak. Szóval teljesen semleges érzés számomra és nem is foglalkozom vele.
2020. okt. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én tudom, hogy engem nem lehet szeretni nincs miért de már megszokott az ember elfogadja, hogy így van és kész. Tökéletesen tisztába vagyok vele ha valaki odajön hozzám és szól akkor a vége úgy is az lesz, hogy kér valamit magam miatt nem szólna hozzám senki.
2020. okt. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ürességet kelt. Egész életünkben ragaszkodunk valami illúzióhoz, kapcsolatokhoz, munkához, hobbihoz, hogy meneküljünk az érzés elől, vagyis a magánytól. Valóban létezik boldogság, nincs szebb dolog a világon, mikor több éves szenvedés és céltalan bolyongás után találsz egy nőt/férfit, aki bizonyítja, hogy mindent megtenne érted, a bizalmát adja, beenged az életébe, lelkébe, ott van melletted minden csatád megvívásánál. Ezek valóban értékes pillanatok. Elgondolkodsz, benned van-e a hiba, amiért továbbra is negatívak a gondolataid a véggel kapcsolatban, hiszen hálásnak kéne lenned. De tudod, hogy egyszer legjobb esetben is a halálodnál egyedül leszel.
2020. nov. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem azért nem szeretnek, mert nem tudom a szeretetet fogadni. Képtelen vagyok rá. Olyan mintha egy kockát akarnál a kör alakú lukba beletenni. Nem lehet hiába van kocka (hiába lenne aki szeret) egyszerűen nem tudom fogadni. Viszont így nem is zavar, egész életem így éltem, és jó érzés.
2020. dec. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!