Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miből ered a mai nyugati...

Miből ered a mai nyugati világban a férfiak iránti utálat?

Figyelt kérdés

2020. okt. 21. 12:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Hol és miféle utálat? Nyugaton élek és nem igazán találkoztam még ezzel a jelenséggel.
2020. okt. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Magyarország is a nyugati világhoz tartozik.. általánosságban a nők többsége, főleg amerikában, angliában, svédországban, de már idehaza is világmegrontókként gondolnak a férfiakra.
2020. okt. 21. 12:52
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Én ezt sehol nem tapasztaltam. Szerintem csak olvastál valami debil metoo-s cikket a neten, és most azt hiszed, hogy az a szörnyű valóság.
2020. okt. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Te mégis miről beszélsz?

Angliában élek, és semmi ilyesmit nem tapasztalatok magam körül, de még a külföldi barátaimtól se láttam még ilyet.

Vannak ostoba, férfigyűlölő nők, de egyrészt ilyenek mindig is voltak, másrészt a többi nő is megvetéssel néz rájuk. Aztán vannak olyan férfiak, akik kiérdemelték az utálatot, de az nem a nemük, hanem a személyük ellen szól.

22/L

2020. okt. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Nyugati nő vagyok, nem utálom a férfiakat??


Csak mert pár femináci (nem összekeverendő a normális feministákkal) járatja a nagy száját, még nem kell velük azonosítani mindenki mást.

2020. okt. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én se tapasztaltam ilyet. Pontosítanál, hogy mire gondolsz?
2020. okt. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt értelmiségi körökben nem tapasztalom. Amelyik férfiakat utálják, őket okkal, de nem azért, mert férfi, hanem azért, mert agresszív, bunkó, ostoba... Ő, az egyén, nem az összes férfi.
2020. okt. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
22%
Sokan szeretnek túltolni mindent, minél feltűnőbben és látványosabban, a másiknál "jobban" követve az épp divatos ideológiákat, legyen szó anti-rasszizmusról, vagy feminizmusról.
2020. okt. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom te milyen körökben mozogsz, én a 32 évem alatt nem találkoztam ezzel a jelenséggel sem a munkahelyemen, sem a családban, sem a baráti körömben.
2020. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ha nem a neten élnéd az életed akkor ez nem lenne probléma. Nemigen hallottam még a való életben, hogy az emberek úgy tárgyalgatnák pl a globális szintű, és stsatisztikákkal kimutatható férfierőszakot, mint mondjuk a cigánybűnözést. Ez max 888.hu-n, vagy különböző fórumokon visszatrő, és komolyan vett téma, de itt is csak abban a kontextusban, hogy miért kell szegény férfiakat ördögnek beállitani.


Magyarország meg second world ország, szóval NEM a nyugathoz tartozik, hanem a szláv blokkhoz.

2020. okt. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!