Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » -kedves,intelligens,szép,ragas...

-kedves,intelligens,szép,ragaszkodó- combo pack. Van ilyen nő ?

Figyelt kérdés

2020. okt. 21. 14:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
64%

Egyáltalán mi értelme ezeket ennyire címkézni?

Az pedig alapvető dolog, hogy csak akkor találsz az igényeidnek megfelelő nőt, ha azokat az igényeket legalább te is teljesíteni tudod.

2020. okt. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 A kérdező kommentje:
Ezek tulajdonságok nem címkék. A kérdés pedig az volt létezik-e ilyen nő?
2020. okt. 21. 16:55
 23/78 anonim ***** válasza:
49%

Léteznek, elég butaság azt hinni, hogy nem léteznek.

Szinte az összes nő ismerősömre igazak a fentiek. Egyáltalán nem nehéz ilyen lányt találni, HA te is ilyen férfi vagy. A hasonló jellemek keresik egymás társaságát.

2020. okt. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 A kérdező kommentje:

Rendben.

Várjuk meg a többi versenyző véleményét.

17-es azt írta ilyen nő nem létezik.

2020. okt. 21. 17:02
 25/78 anonim ***** válasza:
55%
Azt írtam ilyen EMBER nem létezik. Nincs olyan aki soha nem inog meg, nincs olyan aki soha nem bizonytalanodik el, nincs olyan aki soha nem kíván meg mást és nincs olyan aki mindig mindenben atombiztos és mindig sziklaszilárdan a párja mellett áll akármi is van. Az ilyet robotnak hívják nem embernek.
2020. okt. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 A kérdező kommentje:
2020. okt. 21. 17:16
 27/78 anonim ***** válasza:
68%

Szép nem vagyok, de látom hogy kicserélted a szépet nőiesre. Itt vagyok :) A kedves, intelligens, nőies, ragaszkodó illik rám, de cserébe vállalhatatlan a külsőm :D

Nincs tökéletes ember, azt kell megtalálnod aki számodra a legelfogadhatóbb. Egy kapcsolat az alkalmazkodásról és a kompromisszumokról szól. Ha neked berögzült ez a kombó, hogy csakis ezt akarod és nem kezeled az elvárt tulajdonságokat egy kicsit rugalmasabban, akkor nagyon nehéz dolgod lesz a párkeresésben.

2020. okt. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 A kérdező kommentje:

Sajnos, törölték az szavazást egy kedves felhasználó jóvoltából. :-)

Kíváncsi lettem volna a szavazás végeredményére.

Az elején kihagytam a kérdésből a szavazást de utólag a jelentgetős kolléga miatt sajnos, ez nem már lehetséges.

#27 Nem rólam van szó.

Nem is értem a személyeskedést.

Ez egy eldöntendő kérdés volt.

ige/nem/van de ritka

2020. okt. 21. 17:40
 29/78 anonim ***** válasza:
43%
Vannak.
2020. okt. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 anonim ***** válasza:
68%
Van, de ritka a szavazatom.
2020. okt. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!