Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tegyem rugalmasabbá és...

Hogyan tegyem rugalmasabbá és tartalmasabbá az életem? Utazás, élmények stb..

Figyelt kérdés

Azért írtam ebbe a kategóriába a kérdést, mert az alapvető természetem vágyik az élményekre, ha úgy tetszik kalandokra.


Szóval jelenleg elég unalmasan telnek a mindennapok, kevés ismerősöm van akit mozgásra lehetne bírni, pláne ha komolyabb dolgokról lenne szó, például külföldi utazás, vagy hosszabb rövidebb ideig szerencsét próbálni itt ott. De mivel jelenleg család és hasonló dolgok nem érdekelnek, jó lenne valamit csinálni ami igazán számít, és jelent valamit.

Nyelvet most aktívan tanulom (angol) sajnos iskolás éveimben németet tanultam, így az angolt most pótolnom kell.

Szerencsére most egész jól fizető munkám van, ami nem is tölti ki minden időmet, így tudok félre tenni.

Szóval azon kívül, hogy nyelvi és anyagi alapokat megszerzem, hogyan lehetne egy ilyen úton elindulni?

Gondolom van aki hasonló életmódot folytat, ti hogyan csináljátok?

Például külföldön szerencsét próbálni, ha nincs ismerős?

Vagy akár itt Magyarországon?


Bár tartok tőle, hogy egyedül ez azért nehéz lesz, mint mondtam a kevés ismerősöm közül mindenki lekötötte magát a család miatt.


Nekem viszont, nem fekszik jelenleg ez az életstílus, hogy egy helyen élek és mindig ugyanaz történik, ugyanazt látom ha kinézek az ablakon. Nyilván a realitás talaján maradva, nem világkörüli útra gondolok, de egy két helyet azért látni szeretnék.

Például valamiért nekem Kanada az egyik favorit, van valami sajátos vonzereje.


Egyáltalán szerintetek lehetséges lenne ez a fajta merészebb élet?

29f



2020. okt. 21. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy van ilyen. Pl. ott van az a magyar srác aki körbe vitorlázta a világot. /watch?v=KwoX9h4BjAM . Ha gyűjtesz mindig egy kis pénzt akkor már csak egy kis bátorság kell az elinduláshoz. Akár kezdhetnél kicsiben is. Kéktúra, kék kör, környező országok. Én még a magas Tátrán akarok túrázni illetve majd ha lesz sok pénzem akkor Norvégiába a Nordkapphoz. Azon kívül meg van egy hosszú bakancslistám :) .
2020. okt. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"mert az alapvető természetem vágyik az élményekre"


Ha az alapvető természeted vágyna az élményekre, akkor nem otthon lesnéd a barátokköztöt azért mert az ismerőseid is ezt teszik hanem csinálnál valamit.


Ezzel meg is válaszoltam a kérdésed: csinálj valamit

2020. okt. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kettes a szöveg értelmezése Magyarországon ma egy embert próbáló feladat tudom, nem hibáztatlak..de még mielőtt ide fröcsögsz arra is gondolhatnál, hogy eddig nem volt se pénzem se lehetőségem, attól függetlenül, hogy mire vágyom.. de hát nagyképű okoskodás az mindig az egyszerűbb út...
2020. okt. 21. 19:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazából te fröcsögsz.
2020. okt. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!