Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok ezt miért csináljátok...

Lányok ezt miért csináljátok általában?

Figyelt kérdés

Beszélgettek fiúval

Aztán egyik délután kifejezetten "jól" elbeszélgettek a fiúval egészen estéig...

Majd másnap igazából 0 érdeklődés, többi pár napban ugyan az

De ha nem írok 2 napig, akkor ennek ő hangot ad.

Csak hogy példázzak is valamit: Kérdezek tőle, válaszol hosszan, mesél, visszakérdez, emojikat rak stb.

Utána meg ennyi hogy: Aham és aham.


2020. okt. 21. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A kérdés inkább az, hogy akar-e veled dugni.
2020. okt. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Testi vágya van, mint egészséges embereknek xD

De hogy az kivel elégítteti ki, az a viselkedésemtől függ xD

2020. okt. 21. 22:54
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Nézd, nekem is van úgy, hogy éppen szómenésem van, és erre bárki jó, aki meghallgat és tudom, hogy utána nem beszél ki a hátam mögött, de ez nem jelenti azt, hogy többet is akarok tőle.
2020. okt. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem itt szokott előfordulni hogy privátban végigbeszélgetek valakivel egy estét, éjszakába nyúlóan, de nem akarok tőle semmit, csak jól elkapjuk a fonalat azon az adott napon. Aztán mikor elköszönünk, valahogy megtörik a varázs. Megvan az életem, minden nap millió dolgom és felelősségem van, nem akarom egy random idegenre "pazarolni" a napjaim nagyrészét, nincs rá időm. Szóval ez ilyen egyszeri dolog, nem kell többet belelátni. Viszont én nem szoktam utána piszkálgatni ha nem ír.

Szerintem ha valakivel jót beszélget az ember akár az utcán, akár a neten, nem feltétlenül kell utána kapaszkodni és beékelődni egymás életébe.

Társkeresésnél teljesen más a helyzet, ott gáznak tartom ha valaki hirtelen ghostingol. De pont ezért nagyon fontos a nyílt kommunikáció, érdemes letisztázni hogy mi a helyzet, van-e valakije és ha nincs akkor keres-e aktívan párt, vagy elvan magában. Mert ezt már észrevettem hogy a férfiak hajlamosak rögtön többet látni abba ha egy nő kedves velük, kommunikatív, és beszélget velük egy jót.

2020. okt. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En ugyanezt el tudom mondani, hogy a fiukkal igy alakulnak szinte mindig a beszelgeteseim. En sem ertem, mi ennek az oka :(
2020. okt. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Nézz utána az attenion wh0ore kifejezésnek.
2020. okt. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!