Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szép emberek nehezebben...

A szép emberek nehezebben birkóznak meg az öregedéssel mint a csúnyák, mivel érzik, hogy elvesztik hatalmuk egyik legfontosabb eszközét?

Figyelt kérdés
2020. okt. 22. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Én ezt max olyan emberekről tudom elképzelni, akiknek annyira gyenge lábakon áll a személyiségük, hogy azt csak a saját szépségük köré tudják építeni. Mint azok a húszonnemsok éves influencer lányok, akik amúgy szépek, de még annak ellenére össze vissza töltetik az arcukat plasztikai sebésszel mert totál testkép zavarosak.
2020. okt. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Mondjuk az igazán szép emberek idősebben is szépek. De vannak egy csomóan akik azt gondolják magukról, hogy iszonyúan szépek, közben meg tök átlagos s külsejük. Őket tuti zavarja az öregedés, mert szembesülniük kell azzal, hogy nem is szépek valójában. Ez egy betegség. Testképzavar.


Másik meg az, hogy mire az ember öreg lesz, addigra lesz egy csomó pénze. És akkor már nem a szépségével emelkedik ki a tömegből, hanem a pénzével, meg a befolyásával.

2020. okt. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért egyénfüggő, de szerintem ősszességében igen. A szép emberekkel általában az emberek kedvesebbek, többet és szívesebben tesznek meg a kedvükért. Ez nekik mindig természetes, és inkább az tűnik fel, ha már nem csinálják. Nagymamám gyönyörű nő volt, mostanra pedig egy tündéri nénike lett belőle. Mondta, hogy régen hason csúsztak neki bármit akart és ugyan most is összességében kedvesek vele, de mégis más. Nyilván, mivel majdnem 80 éves a szentem. De a maga módján most is szép, jó illatú, jól öltözött igényes nő maradt, aki emellett nagyon kedves is mindenkivel.
2020. okt. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3


Igen, de részben ez szomorú is, hogy az emberek megszoktatják a szép embereket, hogy nekik többet szabad, kivételeznek velük és kialakul egyfajta elvárás is már a szép emberekben ilyen téren. Szerintem ez nem egészséges, sem rájuk nézve, sem a társadalom egészét nézve. Ja, és mielőtt valaki megvádolna, nem az irigység beszél belőlem. Nem szeretnék versenyelőnyöket olyan tulajdonságokkal szerezni amiért az égvilágon semmit nem tettem.

2020. okt. 22. 10:01
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

4


Szerintem ez ösztönös és egyébként nem is mindig jön jól. Sokan akarják kihasználni, trófeaként kezelni a szép nőket. Úgy gondolják, hogy az egész nő csak egy csinos pofi, úgy is kell vele bánni. Sokan küzdenek azzal mondjuk tudományos pályán, hogy nem veszik őket komolyan, illetve nem a valós tudásuk hanem a csini pofijuk/jó testük miatt kerültek oda. Nyilván egy idő után értelmes ember más elismerést, érdemet is szeretne azon túl, hogy jól néz ki. Amit írtál ugye, hogy kapott dolog, nem tettek érte (hacsak nem egy napi 3 óra kondival készült párductestről van szó). Meg hátrány lehet interjún/vizsgákon is, ha egy "jóindulatú" vizsgáztatóval hoz össze a sors, akiből ellenszenvet vált ki a csinos kolléga.

2020. okt. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Legfeljebb ez azokra lehet igaz, akik ebből élnek, mondjuk fotómodellek, reklámarcok, de az hogy ki hogyan viszonyul az öregedéshez, az egyéni és nem nagyon áll összefüggésben a szépséggel.
2020. okt. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

"Sokan küzdenek azzal mondjuk tudományos pályán, hogy nem veszik őket komolyan, illetve nem a valós tudásuk hanem a csini pofijuk/jó testük miatt kerültek oda."


Ez nem az ő hibájuk. A tudós emberek iszonyúan ostobák ilyen téren. Szinte az összes tudósról elmondható, hogy halálosan visszamaradottak.

2020. okt. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!