Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak,ha egyszerűen...

Mit csináljak,ha egyszerűen semmi sem tesz boldoggá ?

Figyelt kérdés

Mindennap elgondolkozom azon,hogy mikor voltam igazán boldog az életben, és sajnos nem tudok olyan közelmúltbeli pillanatot felsorolni.


Kezdeném azzal,hogy 19 éves fiú vagyok, egyetemre járok,amit szeretek is, szüleim támogatnak, van egy szép barátnőm,aki szintén.


Van saját autóm stb.. de valami hiányzik, nem tudom megfogalmazni,hogy mi :(

Talán az utazások,amik megmaradnak emléknek és boldogságot okoznak,imádom a szép helyeket a különböző országok kultúráit, ha tehetném és lenne hozzá elég pénzem az egész világot bejárnám, ez nagyon a szívem vágya, de sajnos ez lehetetlen :(. Talán ez keserít el a legjobban,hogy sosem lesz elég pénzem,ahhoz ,hogy sokat tudjak utazni!


Egyszerűen nem tudom mi lehet velem,de tényleg... nincs kedvem felkelni, bemenni iskolába meg úgy semmihez, legszívesebben nem is élnék.


Más is van hasonló szituációba? Mit tudnék ezzel csinálni? Keresem a boldogság titkát, de nagyon nem találom :(



2020. okt. 22. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem jöttél még rá, hogy mi tesz igazán boldoggá. Nekem is évekbe telt, pedig ott volt az orrom előtt és már gyerekkoromban is ott volt, csak nem vettem róla tudomást. Ez persze mindenkinek más, neked kell tudnod, hogy nállad mi az. Gondold vissza, hogy régen mi okozott örömet és próbáld ki.
2020. okt. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az 1-es a szívemből szólt. Fogadd meg a tanácsát, kérdező!
2020. okt. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!