Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hisz még valaki a hűségben?

Hisz még valaki a hűségben?

Figyelt kérdés

Szerintem az embereknek már semmi sem szent, nem igazán képesek egy nő vagy férfi mellett megállapodni. Mindenki félrekacsingat, és akkor lép félre, amikor teheti. Most nem a 2 hónapos kapcsolatokról beszélek, mert nyilván, akkor még nagy a szerelem, de ahogy telnek az évek úgy un rá mindenki a párjára.

Persze nem akarja senki elhagyni a partnerét a biztonságérzet és a megszokás miatt, ezért inkább csak félrelép.


2020. okt. 22. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
És te azt hiszed, hogy ez egy új keletű dolog?
2020. okt. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Nyilván nem hiszek benne, hogy mindenki hűséges aki azt mondja magára, de igen, nyilván vannak emberek akik tényleg azok.

(Én se értem a "már" szócskát, régen se volt különb a világ.)

2020. okt. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy egy kapcsolat csak akkor lehet jó, ha megadom a teljes bizalmat és ezzel vállalom, hogy sérülhetek. Én nem csaltam meg életemben senkit, engem már csaltak meg s lám, nem lett életem tragédiája, simán fel tudtam dolgozni.

Bízom magamban és bízom a páromban, ha pedig ezzel visszaél, akkor túl fogok rajta lendülni, sokkal rosszabb dolgokat is feldolgoztam már. Az elmúlt 10 évben nem adott okot arra, hogy ne bízzak benne, remélem ez így is marad.

2020. okt. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Volt két tanárom, férj és feleség (még mindig egy iskolában vagyunk, csak ők szakmai tanárok, nem tanítanak már). Előző héten ünnepelték a 29. házassági évfordulójukat. Mellékesen jegyzem meg, keresztények, de ez náluk annyiban nyilvánul meg, hogy hisznek istenben, imádkoznak, és tényleg jó, segítőkész emberek + a vallásos nem tudom milyen ünnepek meg böjt.


Van egy másik ismerősöm, akit szakmai gyakorlat során ismertem meg, mondhatni három éven át a mentorom volt, amikor oda küldtek ki. A férjével már azt hiszem 20 éve vannak együtt. Szintén keresztények. Tündéri egy nő, szintén nagyon jó ember. Élete a férje és a gyerekei, értük kel és értük fekszik, nagyon harmonikus a kapcsolatuk.

2020. okt. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én hiszek abban , hogy léteznek hűséges emberek minden körülmények között. ( én ilyen ember vagyok). Ez alapvetően egy döntés, amit valaki vagy elhatároz, vagy nem. Vagy van benne ilyen irányú értékrend vagy nincs. Én egy hűséges ember vagyok. A házastársammal konkrétan 10,5 éve vagyok együtt boldogságban, szerelemben, hűségben. De egyébként egyik páromat sem csaltam meg soha. Mármint a régebbieket sem. Azt sem akivel egy kalap szar volt a kapcsolat. Inkább kiléptem mikor már teljesen menthetetlennek éreztem, mintsem lesüllyedjek arra a szintre, hogy más karjában kössek ki, miközben van valakim. Ő amúgy pl nem így gondolkodott és megcsalt. Ez is azt mutatja hogy emberileg nem voltunk egy szinten és nem illett hozzám. De ez nem azt jelentette számomra, hogy akkor minden ember ilyen jellemű.

Én hiszek a hűségben, még akkor is, ha ritka emberi tulajdonság.

2020. okt. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

Ahogy telnek az évek egy idő után ezt egy normális kapcsolatban meg lehet beszélni hogy mi lenne ha ki próbálnák a nyitott kapcsolatot?

Aztán ki élik régi vágyaikat és megy tovább az élet,lehet hogy ezt most rossz hallani de csak egyszer élünk,egy éjszakás kaland és kész, ha szeretitek egymást akkor az után is együtt fogtok maradni.

JOBB mint ha egymás háta mögött csinálnátok.

Amit akar az ember és meg teheti az ellen nincs értelme tiltakozni mert csak árt magának egészségügyileg.

Mi a normális ebben a mai világban?

Az amit te annak látsz vagy beléd neveltek.


Az most normális hogy a feleség itthon marad és mindenkivel férre kúr,férj meg kint van külföldön és ő is ezt teszi?

De olyanról is hallottam hogy a férfi tartja magát a nő meg csalj de ez fordított esetben is megtörtént ismerőseimnél.

El lehet ítélni de ismerek olyat akik nyitott kapcsolatban élnek és már 25 éve együtt vannak, ráadásul még boldogok is 3 gyerekük is van.

2020. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!