Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakinek problémája van...

Ha valakinek problémája van akkor azt miért a hátam mögött vagy az interneten, komment formájában közli?

Figyelt kérdés
Sok ember van a környezetemben akiktől viszket a tenyerem, mert felidegesítenek. Igazi szájkaratésok, a hátam mögött nagy a pofájuk, meg Facebookon névtelenül oltogatnak meg üzengetnek nekem, aztán amikor kéne állni akkor csak lapítanak mint sz*r a fűben. Az ilyen elcseszett életű nyomorékok engem már rég nem érdekelnek. Irigyek amiért én vagyok meg sikeres vagyok, van pénzem, ők meg kutyák akik ugatnak. Unalmukban nem tudják, hogy mit csináljanak azért foglalkoznak velem vagy nem tudom. Ha valami problémájuk van akkor jöjjenek oda és mondják a szemembe. Én megadtam nekik a telefonszámomat is, annyi nem volt bennük, hogy felhívjanak, hogy hol találkozzunk.
2020. okt. 23. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Mi a kérdés? Vagy csak panaszkodtál egyet? Ugye tudod hogy senkit se érdekel a nyomorod?
2020. okt. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lena7 ***** válasza:
60%

Az igen törölve lett a kommentem.

Ilyen sem volt még🤣

2020. okt. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Ezek a te elvárásaid, hogy "miképpen kellene viselkedniük", megértem hogy idegesít, hogy nekik problémájuk van veled (vagy problémáik). Biztosan egymás közt pusmognak meg önigazolásokat keresnek erre, azért csinálják, meg gyávaságból. Egyébként ha tényleg az a problémájuk, akkor négyszemközt nem tudják mondani, vagy valami más konfliktus mögé bújtatva, azt nem igazán szokták mondani az emberek: "de jól megy neked, ezért nem kedvellek bezzeg én"...
2020. okt. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Mert valószinüleg egy agresszív buta ember vagy akivel nem lehet értelmesen vitatkozni mert a harmadik szavad személyeskedés nem pedig a probléma megoldása. Én is ismerek ilyet, nagyképü buta agresszív ember. Egyszerüen próbálom elkerülni és kész
2020. okt. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem vannak olyan kollégáim, akik nem adják át nekem a munkámhoz szükséges információkat, aztán nekem szedik le a fejemet, ha valamit nem jól csinálok, ja, és szerintük csak én tudok változtatni ezen, kifelé meg mindenkivel jópofiznak. Nekem meg tőlük viszket a tenyerem, de lelépek, szívassanak mást.
2020. okt. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!