Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért muszáj egyeseknek az...

Miért muszáj egyeseknek az ásításhoz nyögniük, és a tüsszentéshez kiabálni?

Figyelt kérdés
Valami figyelemfelkeltő cselekvés lenne, vagy mi? Engem nagyon irritál. Aki birtokában van a fent említett tulajdonságoknak, írja már le legyen szíves, miért jó ez.

2020. okt. 23. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Az ugye megvan, hogy ez nem szándékos cselekedet? Nem tudja befolyásolni az ember, hogy milyen hangosan tüsszentsen...
2020. okt. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Szinte mindig üvöltve tüsszentek, nem volt még alkalom, hogy legalább 1-2 ember ne kezdett volna hangos nevetésbe perceken át :D
2020. okt. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Kollégám hangosan tüsszent, sokszor előtte próbál jelezni, hogy ne kapjunk szívrohamot :D


Halkabban bem tud, max elfojtja, de az meg nem jó.

2020. okt. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Figyelemfelkeltés, és a környezetük semmibe vevése. A munkahelyemen több olyan ember akad, akik állandóan nyögnek, csámcsognak (étel nélkül is), szívjáj a fogukat, harákolnak órákon át stb.
2020. okt. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Nekem anyám ásít úgy rendszeresen, hogy: "Huuuueöáhhháháháhhhh"

Már párszor rászóltam, hogy fejezze má be az istenb*ssza meg.

A főnököm meg a tüsszentésben ugyanez, ráadásul még a kezét sem teszi a szája elé, hanem jó hangosan a nagyvilágba: "HHÜÜEESSSSI!!!!!! HÜÜEESSSSI!!!!!!"

2020. okt. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Két kolléganőm még hangosan büfögött is lépten nyomon.

Igen is lehet csendben is csinálni ezeket. Egyszerüen nem érdekli.

2020. okt. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

13:22

Szakadok:DD

2020. okt. 24. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
5-ös, milyen jó dolgod van: él az anyád és van munkahelyed is...
2020. okt. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak a tüsszentés nem megy csendben. Nem direkt csinálom, nekem a legrosszabb, pláne ilyen koronás időkben, hogy nem megy diszkréten.
2020. okt. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A tüsszentést nem tudod szabályozni... Anno suliban a tanáraim rám szóltak, hogy nő létemre hogy tudok így tüsszenteni, - értsd, mindenki szívrohamot kap körülöttem* - a másik meg pont azt nem akarta, hogy visszatartsa az ember, mert rekeszizom görcsöt kaphatsz tőle ami nem kellemes.


* Off, de tényleg annyira hangosan tüsszentek, hogy mindenhol hallják pár méteres körzetben. Panelban lakom a harmadikon, mellettünk építkeznek. A múltkor akkor jött rám a tüsszenthetnék mikor elsétáltam a nyitott erkélyajtó mellett, és az építkezésről felszólt az egyik munkás, hogy egészségemre. :D

2021. máj. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!