Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik embertípus a normálisab...

Melyik embertípus a normálisabb, az érettebb? Az aki piszkál másokat amiben gyengébb,mindenbe beszól vagy aki elfogad mindenkit, még az utálmlzóval is megértő.

Figyelt kérdés
2020. okt. 24. 22:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
Aki piszkal, az mindent elfogad :) … csak piszkal kozben.
2020. okt. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Mindkettő gyerekes. Az egyik bully a másik meg egy szub.
2020. okt. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Mi az az utálmlzó?
2020. okt. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Utálkozó*🙄más ki tudta olvasni


Am én talán az elfogadóba tartozom, miután pszichologiát és ehez hasonló dolgokról olvasok(bts). Sztem minden ember jó, csak elrontja a társadalom.


Az utálkozókról meg dedot vallom, mert kisiskolába gunyolodtunk mások ruhán, ízlésén..stb. Meg aki olyat mond az saját magát találja hiányosnak benne

2020. okt. 25. 06:50
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Második verzió.Mondjuk ott is észnél kell lenni,mindent elfogadni nem bölcs dolog,csak mert sz4r gyerekkora volt az illetőnek.
2020. okt. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

De ha biszkál vki egy ilyen embert pl engem. Akkor én nem tudok semmit tenni, mert csak mégjobban rám szál. Így hagyom.

Vagy nem kéne?

2020. okt. 25. 09:46
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

#6

Dehogy nem. Jól el kell verni. Abból értenek azok a mocskok.


Aki az utálkozóval megértő, az nem érett, hanem naív.


Az utálkozó meg egy kis patkány...

2020. okt. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi a konkrét szitu?
2020. okt. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az utálkozom jóval magasabb, és teltebb nálam. A barátai is félnek tőle. Nem akarnak ujjat huzni vele. Viszont néha jól el lehet vele beszélgetni. Gondoltam h megbeszélem vele a dolgot h hadja abba, de nem bírnék vele. Mivan ha nem hagyja? Csak még jobban rám(ránk) szál, mert tudja h zavar minket.
2020. okt. 25. 12:42
 10/15 anonim ***** válasza:
A megértem és elfogadom még nem feltétlenül jelenti azt, hogy el is tűröm.
2020. okt. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!