Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek,akik nőket dicsőíte...

Az emberek,akik nőket dicsőítenek a külsejük miatt, komolyan gonodlják ezt ?

Figyelt kérdés
Miért baj, ha valaki nem szép ? Miért szokás hangzatos, túlspiláztt bókokat mondani az előnyös külsejű nőknek ? Nők is megteszik, nem csak a férfiak,tehát nem pusztán a férfiak bókolási szokásairól van szó. Miért nem dicsérik az intelligens embereket, az állatvédőket, a szenteket, mártírokat, feltalálókat, tudósokat, nevelőszülőket..stb. ?
2020. okt. 24. 22:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%

Mert aki szép, az szembeötlik. Ugyanakkor, a foglalkozása NEM! Sem az iskolai végzettsèg!

Vagy te megállapítod egy emberről a boltban, hogy “oha ő menhelyen dolgozik, ő meg tűzoltó! Nahát!”

Na ugye...

2020. okt. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, nagyon buta vagy, hogy ilyet kérdezel. Szerinted, a sorozatos díjátadásokkor (Nobel-díj, vagy Mo-n az államünnepen átadott díjak) kiket dicsőítenek? Kiknek adnak díjakat? A szépeknek?


És van egy olyan érzésem, hogy te egy kevésbé jó külsejű egyén lehetsz, aki szinte sose kap a külsejére dicséretet és irigykedsz azokra, akik kapnak. Mit teszel azért, hogy csinos, vonzó külsőd legyen?

2020. okt. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Miért vagyok buta, 2. ? Mert felvetettem egy témát, amiről lehet beszélgetni, mert jellemzően emberi szokás ? és ha buta vagyok, miért beszélsz velem ? Te nem vagy buta, hogy azzal nyitsz egy beszélgetést, hogy lebutázol valakit ? Az életben is elsőre lebutázol másokat ? A külsőm hogy jön ide ? Nem tartom magam csúnyának, de nem foglalkoztat a külsőm és nm érzem magam többnek sem tőle. És miért lennék irigy ? Irtam valahol, hogy engem zavar, ha valakink bókolnak ? Mert nem, nem zavar.
2020. okt. 24. 23:07
 4/26 anonim ***** válasza:
92%

Jaj kérdező, ne legyél már ennyire álszent. Eleve a kérdésed is azt sugallja, hogy megkérdőjelezed azt, ha a másik ember vajon miért is kap dicséretet. Csak, mert pont. Ennyi. Ezen nincs mit megkérdőjelezni.


Ez most olyan, mintha hogy kérdőre vonnád azokat az embereket, akik azt mondják, hogy "Jaj de szép ez a naplemente."

Te feltennéd azt a kérdést: Vajon a naplemente megérdemli, hogy megdicsérjék? Tényleg komolyan gondolják az emberek, hogy ezt méltassák?


Ha logikusan végig gondolnád, amit leírták, rájöhetnél, hogy semmi értelme sincs annak, amit itt próbálták levezetni.


A szépet mindenki megdicséri. Legyen az bármi és bárki.

2020. okt. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyok álszent. Felvetettem egy témát, amiről érdekeltek volna a nézőpontok, ehelyett személyeskedő leminősitések érkeznek és érvek nélküli kommentek.
2020. okt. 24. 23:32
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Ui.: És számodra miért baj az, ha valakit csak a külseje miatt dicsérnek meg?


Szó szerint ugyan nem írtad le, hogy téged zavarna, ha valakit dicsérnek, csupán az egész szövegéből irigység sugárzik.

2020. okt. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy baj ? Hol olvastad te ezt ? Nem lehet, hogy te vagy az, aki saját magából indul ki és idejár kötekedni ? Nyugi, nem vagyok irigy a szép nőkre. Egy jelenségről van szó. És hogy jön ide az én külsőm vagy hogy álszent vagyok-e ? Milyen irigysé sugárzik a szövegből ? Hol ? nem lehet, hogy te képzeled bele ?
2020. okt. 24. 23:35
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Milyen nézőpontok voltak itt érdekeltek?


Írtam érveket, többet is. Szerinted a Nobel-díjakat kiknek adják? Kiket tüntetnek ki ezzel?

2020. okt. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Egy érvet nem irtál még, csak kötekszel és arrogáns , roszmájú jelzőkkel illetsz.
2020. okt. 24. 23:36
 10/26 anonim ***** válasza:
82%

Figyelj kérdező, miért gondolod azt, hogy nem gondolják komolyan az embereket azokat a dicsőítő szavakat, amiket egy szép nőnek mondanak?

Miért hiszed azt, hogy hazudnának?

2020. okt. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!