Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is érzi a rossz hatásait...

Más is érzi a rossz hatásait a vírus miatti távolságtartás miatt? Ha rokon vagy barát van mellettem, már húzódok el a másfél méteres távolságtartás miatt. Nem azért, mert félek, hanem hogy nehogy beszóljon.

Figyelt kérdés
Munkahelyen nagyon fél a főnökség a vírustól és másfél méter távolságot hangoztatják. Már itthon is vagy barátnőmnél nem megyek közel senkihez vagy húzódok el tőle automatikusan.
2020. okt. 25. 11:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Mi bezzeg 10 cm-re ülünk egymás mellett. Engem meg ez zavar. - Amúgy nem, a mindennapi életemre nincs olyan hatással, mint nálad.
2020. okt. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Nem.legalabb nem lihen egy öregasszony a büdös szajaval a nyakamba a penztarnal meg stb
2020. okt. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
*liheg
2020. okt. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha rokon vagy barát szól be neked, az nem téged minősít, egyébként meg miért te csicskulsz be? Ő miért nem tud odébb kotródni?
2020. okt. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem erzem semmilyen hatasat. Embert sem ismerek szemelyesen, aki barmennyire is komolyan venne a helyzetet, a maszkot hordja mindenki ahol kell es ennyi.
2020. okt. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én munkahelyemen is mondogatja a vezetőség, hogy tartsuk a távolságot, de azt nem biztosítják, hogy be is tudjuk tartani. 🤷
2020. okt. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Népünk alapból ilyen finnyás népség, ilyen téren ez csak kedvez az undokosdodáshoz.
2020. okt. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Agyamra ment ez az egész..
2020. okt. 25. 12:55
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt tapasztalom. Sajnos most sokkal bátrabbak azok az emberek, akik egyébként is szeretnek főnökösködni meg beszólni másoknak.
2020. okt. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én még most is rendszeresen elfeledkezem a távolságtartásról. Néhányan szóltak már vagy látványosan arrébb húzódtak, akkor rosszul éreztem magam kicsit. Nem mászok amúgy senki nyakára, azt én is utálom.

Valahogy próbálj meg lazítani, nem jó erre rápörögni:/

2020. okt. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!