Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az ismerőseim közül sokan...

Ha az ismerőseim közül sokan művész úrnak szólítanak,az negatív vagy pozitív?

Figyelt kérdés
Zenélek ez is lehet az oka.
2020. okt. 25. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Helyzettől függ, hogy poénkodva vagy komolyan modnjak.
2020. okt. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint túlnyomóan negatív.Engem is szólított így néhány ismerősöm..de leginkább apám.Gyerekkorom óta érdekelt a zene,de a szüleim leszarták,sosem vették észre a zenei tehetségemet..Saját szorgalomból megtanultam zongorázni,gitározni,basszusgitározni.Játszottam rock-blues zenekarokkal,egyedül,bálokat,lagzikat..A legtöbb művész úr megszólítás úgy érzem hogy burkolt irigységből születik,mert szívük mélyén ők is szeretnének zenélni de sem igyekezet sem tehetség nem párosul hozzá,apám részéről meg abszolút biztos az irigység,ez mindig is érezhető volt,hisz még fütyülni se tud.
2020. okt. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Egyetértek a második válaszolóval. Van egy nagyon tehetséges rokonom, képzőművész, ilyen irányban is tanult. Őt szólították folyamatosan "művésznőnek", enyhe gúnyos éllel, főleg olyan rokonaink, akik olyan munkát végeztek, amit rühelltek. Ja és a saját apja is. Sajnálom az ilyen embereket, ki tudja mennyi igazi tehetség vész így el, ha nem elég erős az egyén. Ha a gyerekem tehetséges lesz vagy érdekli valami, támogatni fogom.
2020. okt. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Te negatívnak érzed vagy pozitívnak? Teljesen mindegy, milyen szándékkal mondják, az a lényeg, hogy téged zavar-e vagy sem.
2020. okt. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ironia. Mi van, ha se pozitiv, se negativ?
2020. okt. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én határozottan örülnék ha így szólítanának. Számomra ez nagyon pozitív.
2020. okt. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

mi is szolitottunk igy egy sracot a barati tarsasagbol regen, abszolut pozitiv volt, mivel kepzomuvesz csaladbol szarmazott, tobb hangszeren zenelt, szabadidejeben festett, grafikakat csinalt stb.

nalunk egyaltalan nem volt negativ felhangja, de szerintem ezt ki lehet erezni a beszelgetesbol, hogy mi vele a szandekuk

2020. okt. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, miért.


Lehet pozitív, ha azért, mert művészlélek vagy, excentrikus, bohém.

Lehet negatív, ha nagyon elrugaszkodott, nem a való életben élő, túlzott művészlélek vagy, maníros, hisztis, sznob.

2020. okt. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!