Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért álmodom mindig azt,...

Miért álmodom mindig azt, hogy megint óvodás vagyok? És amikor fölkelek akkor még azt hiszem hogy tényleg és amikor rájövök hogy nem akkor kicsit olyan levert a hangulatom? 22 F

Figyelt kérdés
2020. okt. 25. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nosztalgia, kellemes emlékek utáni vágyakozás.
2020. okt. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is vagyok így, aztán szomorúan hazasétálok az oviból, amikor nem engednek játszani.
2020. okt. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Az nem teljesen normális, hogy felébredés után is még azt képzeled be magadnak.
2020. okt. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Felébredés után kb. 1 percig még magamhoz nem térek teljesen.
2020. okt. 25. 22:51
 5/6 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
#4: Az normális. Vagy a gyerekkor boldogsága vagy a stabilitása vagy a felelőssg hiánya vagy egyéb miatt jut az eszedbe. Mi volt meg az óvoda idején, ami most nem? Ez a kulcs.
2020. okt. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az álmainkban általában vagy az örömeink vagy a félelmeink forrásai vannak jelen.


Meg kis ideig felébredés után se baj, ha még igazinak tűnik az álomkép.

Én pl észrevettem magamon, hogy ha valami erotikusat álmodok de valamennyire felébredek, majd elkezdek fantáziálni, akkor az a fantázia élethűbb. :) Pláne, ha nem nyitottam ki még a szemem, vagy sötét van a szobában. Nem jövök még teljesen vissza a valóságba.

2020. okt. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!