Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lusta ember lehet pénzügyileg...

Lusta ember lehet pénzügyileg sikeres?

Figyelt kérdés

2020. okt. 26. 09:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Mivel minden egyes sikerért tenni kell napi szinten, cselekedni és motiváltnak lenni.
2020. okt. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
Simán, lásd golddiggerek, prostik stb.
2020. okt. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha gondolkodni nem lusta
2020. okt. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
71%
Ha konstruktívan lusta, de még mások nevében is, akkor elképzelhető, hogy beindul a praktikumgyár, de paradox módon embertelen munka tud lenni felépíteni valami hatékonyan működőt, tehát tényleges naplopók (legalábbis akik szeretik is a semmittevést) kizárva.
2020. okt. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném.

Ha csak nem valami olyan különleges tudás vagy képesség tudói amivel alacsony hatásfokon dolgozva is tetemes pénzeket tudnak termelni. De nem hiszem hogy ez a gyakorlatba nagyon működni tudna.

2020. okt. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy olyan ismerősöm aki havi 10 milliót keres és alig jár be a munkahelyére és sokszor részeg meg bulizik ,persze mivel magán vállalkozó és saját cége van ezért megteheti ,de elötte ő is keményen dolgozott egy ideig, hogy sikeres legyen a cége , ma meg már csak utazgat 10 órára jár be a cégéhez van amikor 1 -2 hét szabadságot kivesz ,mit a amerikai filmekben a cégtulajdonosoknak olyan az élete ha nem láttam volna a 2 szememmel el sem hiszem
2020. okt. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
81%
A prosti meló mióta való a lustáknak? Én szarrá dolgoztam magam még aludni is alig aludtam.
2020. okt. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Én lusta vagyok.

Ismertem prostit, aki tényleg azért volt ezen a területen mert gyárban nem akart dolgozni, elég jól nézett ki és semmihez nem értett.


Én sem értek semmihez, de valahogy soha nem lennék prosti.

Bár én férfi vagyok, azt sem tudnám elképzelni, hogy jó nőket elégítsek ki pénzért, ami nyílván egy irreális felvetés.


Na meg egy prosti az nem is igazán keres jól...


Én annál többre gondoltam.

2020. okt. 26. 12:24
 9/28 anonim ***** válasza:
70%
Hát ahhoz képest, hogy nem keres jól most van pár milkám, de tényleg többet kellett érte dolgozni mint azt sokan gondolják. Voltam én is gyárban, hát nem tudom a kettő közül melyik rosszabb. De hogy aludni nem tudtam az fix. De a lényeg, hogy amíg megy a válallkozásom addig nem is fogok vissza menni prostinak. (Sok volt az őrült)
2020. okt. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
35%
15-20k órabér mellett bele kellett szakadni a munkába? Valamit nagyon rosszul csinálhattál
2020. okt. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!