Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csináltatok már meg full...

Csináltatok már meg full részegen olyan feladatot, hogy másnap csodálkoztatok magatokon?

Figyelt kérdés

Pár hete történt, hogy olyan pocsolya részegre ittam magam, hogy a buli vége és a másnapi kelésem közötti időszakasz teljesen kiesett, fogalmam sincs hogy jutottam haza.


Viszont másnap felkelve már azt meglepve tapasztaltam, hogy pizsamában vagyok és nem az utcai ruhámban, mint az ilyenkor lenni szokott. De akkor esett le igazán az állam, mikor a szekrényt kinyitva megláttam, hogy az előző esti ruháim élükre hajtogatva hevernek egymáson. Az már csak hab a tortán, hogy az asztalon találtam a postaládából kivett leveleket, amiket előző nap dobtak be.


Ami igazán parává teszi az egész storyt, hogy egyedül lakok, és a haverjaim is azt mondták, hogy egyedül indultam el a buliból.


Veletek történt már ilyen? Ha igen, kíváncsian olvasnám a ti történeteteket.



2020. okt. 26. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Hazavezettem a haverom jobbkormányos autójával, és úgy álltam be a garázsba, hogy a kapu alig volt kinyitva. Egy karcolás sem volt a kocsin.
2020. okt. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Hazavezettem motorral, minden gond nélkül. Egy buliban egyik csaj nekiállt ful részegen elmosogatni..
2020. okt. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Összehasogattam egy jó adag fát, úgy hogy este már arra sem emlékeztem, hogy mikor jöttem be, illetve mennyit aludtam, de másnap nappal néztem a fa össze volt hasogatva, még a balta sem maradt kinn, és ami a legfőbb, magamba sem vágtam egyszer sem...
2020. okt. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én bortól berúgva egyik este megírtam egy hosszú, nehéz esszét (egyetemi beadandó), volt benne minden; saját vélemény, kutatások elemzése, statisztikák stb.

Másnak reggel, amikor felkeltem teljesen bepánikoltam, hogy nem küldtem el határidőre a beadandót, elfelejtettem, hogy megírtam.😀 Aztán megnyitottam az emailjeimet és ott volt a prof válasza, valami olyasmit írt, hogy pontos, kiváló munka.😀

2020. okt. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Velem történt már olyan is, hogy annyira berúgtam, hogy az is csoda volt,hogy megállok a lábamon. Semmire nem emlékeztem, reggel amikor felkeltemm, kész volt az aznapi ebéd, bepakolva a mosogatógépbe, és ki volt mosva. A mai napig nem emlékszem, hogy történt...:D
2020. okt. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!