Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg kell minden embernek...

Tényleg kell minden embernek célja legyen az életébe?F23

Figyelt kérdés
Nekem konkrétan sose voltak álmaim se most sem pedig kisgyerekként és valahogy nem is körvonalazódik bennem a dolog.Egyszerűen csak úgy vagyok és telnek a napjaim azt ennyi.

#álom #terv #nincs álom #nincs terv
2020. okt. 26. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Nem akarsz egy jó kocsit, egy fullos csajt (vagy pasit), nem akarsz világot látni, egy jót zabálni, vag ybármit? Akkor hogy élsz? Mindegy, mit rak anyád eléd, megennéd a fűrészport is? (Ja és senki nem fogja helyetted élvezni az életet, ugye tudod?)
2020. okt. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
35%
Kell
2020. okt. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha így is boldog vagy, akkor nem. Nem kötelező dolog, de sokak számára a célok és a hozzájuk vezető út tölti meg tartalommal az életüket. Ha neked tökéletesen jó így, hogy csak elvagy és nem vágysz semmire, akkor szíved joga, élj ahogy jónak érzed.
2020. okt. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell lennie célodnak. De akinek van célja, és nem tudja elképzelni anélkül az életét, valamint azt se tudja felfogni, hogy másoknak nem feltétlenül ugyanolyanok a szükségletei és gondolkodásmódja, mint neki, az úgyis megpróbál majd meggyőzni róla, hogy kötelező lennie célodnak.
2020. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#1

Nem kell se kocsi se barátnő (nem vagyok meleg ezt most mondom)

2020. okt. 26. 18:38
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Munkás is kell a világon aki ellát.
2020. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 vantel ***** válasza:
100%

Ha egészséges az elméd a cél jön magától.

Ha nincs célod az jel ,hogy gond van az életedben.

Ha magadra eröltetsz egy célt az csak a probléma palástolása!

2020. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 vantel ***** válasza:
Klasszikus idézet szabad stílusban: élet értelme maga a küzdelem a cél a halál!
2020. okt. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Természetesen semminek sem kell lennie, hiszen ez a te életed, úgy éld, ahogy te szeretnéd. Senki sem tudja annyira jól, hogy mit élvezel, mint amennyire te.

Viszont én annak a híve vagyok, hogy csak egy életünk van, azt pedig ki kell használni, a lehető legtöbbet kihozni belőle.

22L

2020. okt. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de most nekem az a legfőbb célom, hogy túléljem a masnaposságot, mert megint sokat ittam. Féltucatszor okádtam is ma kb. Holnap csak fekszem egész nap és próbálok nem hányni + frontin.
2020. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!