Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha nagyon döntéské...

Mit tegyek, ha nagyon döntésképtelen vagyok?

Figyelt kérdés
Pl jövőre lesz egy táncverseny, három koreográfia közül kéne választanom, de ha puskát tartanának a fejemhez akkor se tudnék dönteni, hogy melyik legyen. De ez mindennel így van, azt se tudom soha, hogy mit akarok enni ebédre, mindenen órákat gondolkozok, hogy na most mi legyen. Ezen hogy lehet változtatni?

2020. okt. 27. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dobj fel egy érmét és azt válaszd, amelyik opciónak abban a pár másodpercben szurkolsz.
2020. okt. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csinalja ugy, mint az ovodasok, ecc, pecc kimehetszel dontsd el.
2020. okt. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vacilálj! :) Mi mast tehetnel?
2020. okt. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt lehet gyakorolni. Pl ha nem tudsz választani az ételek közül akkor csak bökj rá egyre és edd meg. Legközelebb a másikat. Utána a harmadikat. Előbb itóbb tudni fogod melyikben mit szeretsz vagy nem sueretsz. Túl nehéz kaja, túl zsíros, vagy nem laktat stb.

Ugyanígy mással. Csak csináld meg az egyiket. Ne gondolkozz rajta annyit. Ha nem tetszik akkor legközelebb másikat fogsz választani.

Táncversenyben nem tudok segíteni, de talán gondold végig higy melyik mennyire nehéz, fel tudsz-e rá készüni, melyik tetszik neked stb. Ha még ez után se akkor csak az marad hogy fel dobsz egy érmét.

2020. okt. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!