Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális a lányom?

Normális a lányom?

Figyelt kérdés

Mindjárt húsz lesz. Még tanuló, itthon lakik. Soha nem volt párja, említeni se említette, hogy tetszik neki valaki. A szobájában két parafatáblát egy-egy anime vagy micsodával van kirakva, képeslapok, poszterek, könyvjelzők... majd kiugrott a bőréből, amikor bedobták az értesítőt. Barátaiból kettő van, velük sem találkozik, csak egy évben 1-2x, általában karácsonykor, amikor az egyik lány nálunk tölt néhány napot (Szajolban lakik). Nem is akar menni sehová, pláne velem, pedig mondom neki, hogy erdőbe mehetnénk, és így tovább, de nem. Ő itthon érzi jól magát, nem szeret tömegben lenni, és teljesen jó neki, hogy olvas, rajzol, ír és a kedvenc írónőjétől olvas és szerez be "fancuccokat", mint amiket kitett a táblájára. Nem jár bulizni, se közösségbe, se igazán sehova.


Ez normális? Nem érzem annak... Rendesen csinálja az iskolát, megy-megy tovább, de bennem az van, hogy ennyi idősen a szórakozásnak nem animált és kínai írónő tollából született romantikából kellene állnia, hanem tényleges kapcsolat, tervezgetés, felhagyni ezzel a nagy rajongással (ráadásul "yaoista", még csak nem is férfi-nő kapcsolatért van annyira oda). Kérdeztem már tőle, hogy a saját neméhez vonzódik e, sosem volt tabu téma nálunk. Azt mondta, nem vonzódik a saját neméhez.


Tartok attól, hogy egyedül fog meghalni, ha így folytatja.


2020. okt. 27. 14:19
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ha feltesszük hogy tényleg boldog így és nincs semmilyen elfojtott mentális problémája akkor nem baj ez
2020. okt. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, csak más a gondolkodásmódja, mint neked.
2020. okt. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
93%
Ha nincs ertelmi fogyatekossaga, akkor mar hagy tudja eldonteni egy 20 eves lany, hogy mi jo neki.
2020. okt. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
8%
Adjál neki tobb zsebpénzt es akkor majd tobb lehetosege lesz kimozdulni.
2020. okt. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
21%
Legkozelebb shopingolni hívd a lanyod, ne az erdobe.
2020. okt. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
88%

Nekem eleg szimpatikus így a leírásod alapján. Én se sokat maszkálok el otthonról, de igazából mindegy hol vagyok, ha koliban vagyok akkor ott vagyok el, akkor se nagyon vágyok sehova, ha költözni fogok akkor is ugyan ez lesz (jelenleg egyetemista vagyok), teljesen normálisnak tartom az életem és boldog is vagyok így.

Persze ha van olyan normális ember akinek élvezem a társaságát akkor kimozdulok, valami lazább közös programra, de bulizni nem szeretek, a többi ember társasága annyira nem vonz.

Ha jó a társaság nincs semmilyen téren gond, nagyon elvagyok olyankor és gyakran én vagyok a középpontban, mert alapjaiban egy kedves, közvetlen, vicces srác vagyok, csak nem nagyon foglalkozok a többi emberrel már.



Viszont lányod eléggé szimpatikus, ha egy hozzám hasonló sráccal esetleg beszélgetésbe elegyedne, szerintem jól kijönnének. Nem kell félteni :)

2020. okt. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Introvertáltabb típus, és van érdeklődési köre.

Nem teljesen értem, ezekből miért gondolod hogy ne lenne normális? Mivel van a probléma pontosan?

2020. okt. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Szeret vásárolni, de nem velem. Elegendő zsebpénzt kap, havi 20 ezret (gyerektartás pénz az ő számlájára megy) + bérletpénz tőlem. Jelenleg pedig elegendő ruhája van, tanévkezdés előtt élt az alkalommal, hogy a C&A-ban akció volt és bevásárolt. Szereti az erdőket, a közelben is van egy, ahova tavasszal és nyáron, amikor jó idő van, olykor elmegy, de nem viszi túlzásba. Velem sehova nem akar menni, mintha elege lenne kb a... nos a létezésemből.


Nincs értelmi fogyatékossága, megfelelő állapota van, testileg és szellemileg is.

2020. okt. 27. 14:35
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Ne adj rossz tanácsot négyes.

Amúgy én is olyan vagyok mint a lánya, csak én szeretek kimozdulni. Nekem sem volt még kapcsolatom, pedig már 22 vagyok, és a helyzet az hogy nem is igazán érdekel. Úgy vagyok vele ha majd jön valaki, vagy megérzem azt a valamit, akkor benne vagyok, de ha nem akkor nem érdekel és ezért nem is igazán keresem ezt az érzést. Én nem tudom megmondani hogy normális-e. Talán csak introvertált ahogy én is, és a helyzet az hogy nagyon jól érzem magam a bőrömben. Amúgy én is járok suliba és úgy érzem hogy az tökéletesen kielégíti a társasági vágyaimat és így nem érzem magam egyedül vagy magányosnak annak ellenére hogy a suli után a napom hátralévő részét egyedül töltöm.

2020. okt. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Hetes: Imádja ennek a Mo akármilyen kínai írnőnek a történeteit, az most mellékes, hogy hetero vagy homoszexuális párosítású. Imádja olvasni, ebből gondolom, hogy nem lényegtelen neki a romantika, mégsem volt soha senkije, pedig nem csúnyácska, hogy úgy érezze, csadorban kellene járnia. Még csak az sem volt, hogy tetszett neki valaki!


Nem azt írom, hogy azt akarom, hogy plázap*csa legyen, és fűvel-fával lefeküdjön, csak... az ő korában a legtöbb lány nem így szokott viselkedni, újra fiatal pedig nem lesz, ha később gondolja meg magát. Egész életében pedig nem rajonghat könyvbeli romantikáért és animált történetekért.

2020. okt. 27. 14:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!