Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egyszer mindenki meghal mi...

Ha egyszer mindenki meghal mi értelme az életnek?

Figyelt kérdés
Én azt gondolom ez az élet rendje! Megszuletunk élünk meghalunk
2020. okt. 29. 09:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Te látványosan nem élsz csak életben vagy
2020. okt. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Ki mondta hogy van, vagy hogy kell hogy értelme legyen? Te teszel bele értelmet ha akarsz. De lehet enélkül is tengődni, attól még élet. Jelen pillanatban a legjobb tudásunk szerint a célok amiket magad elé teszel, ezek adják az értelmet
2020. okt. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Tapasztalatok szerzése születés és halál között.
2020. okt. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%
A szeretet, és hogy ezidő alatt megtérjünk Istenhez.
2020. okt. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Minek ebédelsz, ha pár óra múlva úgyis éhes leszel?
2020. okt. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Értelmet te teszel bele.

Az,hogy mit,az már más kérdés.

2020. okt. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Morzsi007 ***** válasza:
50%
Ha nem halnánk meg unalmas lenne, semmi izgalom. Amíg gyerek voltam nem foglalkoztam ilyenekkel, most már van két gyerekem, nekem az élet értelmét ők jelentik. Hogy egészségesen, boldogan éljék le az életüket. Ez engem is boldoggá tesz. Ha voltál valaha igazán boldog, akkor tudod, hogy az olyan érzés, amit tényleg semmi pénz nem tud helyettesíteni. Ha belegondolsz, a világon, mi is csak élőlények vagyunk, ahogy a többi állat, növény. Nekik mi az élet értelme? Az biztos, hogy utódokat hagynak maguk után, minden áron, hogy fenntarhassák a fajt, ez belénk van kódolva. De hogy hova vezet ez az út? Csak élvezni kellene az élet minden pillanatát, valakinek sikerül, valakinek egész életében sem. Lehet túl civilizáltak lettünk már, hogy tudjunk normális választ adni erre a kérdésre.
2020. okt. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem halnánk meg mi értelme lenne? Hiszen végtelen idő lenne arra hogy bármit csináljunk. Akkor miért is csinálnék bármit ma, ha úgy is mindig lesz holnap?
2020. okt. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A valagadat se törlöd ki, hisz holnap úgyis vissza kell ülnöd az ülőkére, igaz?
2020. okt. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Ha már ez a kérdés!Lépjünk a témára:Ki hiszi el hogy valamikor történt egy ősrobbanás?!A halál után igenis van élet!!!Természetesen aki nem hiszi el annak ajánlom hogy olvassa el a BIBLIÁT!!!(Ha valakit bátorítana:Magyarország is keresztény állam!A 4-es kommentelő egyáltalán nem mondott butaságot!!!Ha valakit foglalkoztat ez a téma akkor keresse meg ezt a kérdést?:Isten létezik?
2020. okt. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!