Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy telik a napotok??

Hogy telik a napotok??

Figyelt kérdés
Hétfőtől - péntekig nekem ugyan az! 5-kor kelek reggel, fürdők, kávézok, aztán megyek dolgozni 6-14oraig! Aztán haza jövök ebedelek, ha van házimunka megcsinálom, aztán este vacsora ,, reggelire bepakolas, tvzes telefonozas ! Meg imadkozas mivel vallásos vagyok(katolikus)
2020. okt. 29. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Ez még akkor is gáz lenne, ha 55 éves lennél. Valami tartalmasabb szórakozás? Mit csinálsz hétvégén?
2020. okt. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%

(Neked nem unalmas ez?)

Jól, megtudtam, hogy sikerült a felsőfokú olasz nyelvvizsgám, a barátom hagyott nekem itthon egy apróságot, csak úgy, ma még szabin vagyok, holnap aztán munka, de nem bánom, mert nagyon szeretem.

2020. okt. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, egész jól! :)
2020. okt. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2


Mit dolgozol?

Azert kerdezem, mert jo olyat is olvasni, hogy szereti a munkajat! Kivancsiva tettel, oszinten.

Kiszonom, ha valaszolsz!

2020. okt. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fát vágok most ebédelek utána megyek behordóm .
2020. okt. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a házimunka és a vacsora között miért nem próbálod tartalmasabban kitölteni az idődet, de ha esetleg azért mert nincs kivel, nagyon sok dolog van, ami több a telefon nyomkodásánál és egyedül is csinálhatod. Rengeteg fantasztikus könyv van, elmehetsz sétálni, minden nap máshova, más utcákat fedezz fel, próbálj ki új kávézókat, próbálj ki új szolgáltatásokat (pl különböző masszázs), tanulj valamit, sportolj, menj el moziba/színházba/múzeumba, jelentkezz önkéntesnek és valószínű még 100 másik példát lehetne írni, ami tartalmasabb és hasznosabb, mint a telefon nyomkodása vagy a tv nézés. Persze ha neked úgy jó, ahogy van, akkor az meg szupi :)

Én hétköznapokon a házimunka és a lefekvés közötti időt legtöbbször olvasással, sétával, vagy anyukám meglátogatásával töltöm. Ritkán, mikor már nagyon lemerültnek érzem magam, tartok egy otthoni mini spa délutánt.

2020. okt. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sokáig egyhangúan, teli morgolódással telt. Egy ideje ezen igyekszem változtatni, és kevesebbet morogni, örülni inkább a dolgoknak.

https://www.youtube.com/watch?v=GYX0GKStfc4

2020. okt. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Unalmasan általában. Felkelek, takarítok, mosógépet indítok, vagy elmegyek ahová kell, posta, bolt, mikor mi. Hazajövök megfőzök, facebbokozok, eszek, gyk-zok, ilyenek. Heti egyszer meg elmegyek iskolába, felkelek reggel, veszek kaját, hazajövök megcsinálom, elindulok busszal, délutánra ott vagyok, aztán este jövök haza, elég fárasztó, elég messze járok iskolába. Esténként nyelvet tanulni szoktam, aztán zenélgetek szàjharmonikàn, vagy ukulelén, néha még vacsira szoktam valami nasit is csinálni. Munkám sajnos nincs, nézelődöm, de eddig nem akadt semmi.

Ha ezek közül egyiket sem csinálom, akkor a párommal vagyok, de ritkán találkozunk, mert állandóan dolgozik érthető okokból.

2020. okt. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!