Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek lehetséges hogy...

Szerintetek lehetséges hogy olyan szinten megtanuljak olvasni az emberekből mint a mentalista cimű sorozatban?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor hogyan?

2020. okt. 30. 08:31
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Az egy sorozat.
2020. okt. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem, és szerintem nem is érdemes, mert ha túltolod, könnyedén egy ilyen másokat elemezgető nárcisztikus pszichopata leszel, akitől minden ember menekül.
2020. okt. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Alan Phase könyveit olvasd el. Testbeszéd szakértő, innen már kapsz egy alapot és megtudod,hogy merre szeretnél tovabb menni.

Én azt gondolom,hogy nem jó túl jól olvasni az emberekből mert akaratlanul is manipulálod őket.

2020. okt. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
David J. Lieberman könyveit tudom ajánlani, nagyon jókat és hasznosakat ír.
2020. okt. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Simán. Mi az neked megirni egy történetet amiben minden ember számodra egy nyitott könyv?
2020. okt. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet de nem érdemes. Tim Roth is csak szenved miatta a Lie to me óta
2020. okt. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Én már csak annyit tennék hozzá, hogy a sorozatokban "kúúlnak" hangzó párbeszédek a valóságban iszonyatosan hülyén hangzanának. Tehát ha meg is tanulnál valamennyire olvasni az emberekből, a legtöbbjük kiröhögne, ha elemezgetni kezdenéd.
2020. okt. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ehhez eleve ilyen működésű agy kell
2020. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mentalista=TE! Mindent látó szem, reptilianok, gyíkemberek, sárkányok igaz. Kígyóistenek, mitológiában alakvaltok igazak. Azt látja, hallja s fejedben is...mivel ö..te! Ha meg visszagondolsz rá..akkor ujratörténik minden.uj világ születik és annak a testébe mennek bele akibe akarnak. Ők a párákák akik elvágják az életvonalat, vagy írják más emberek történetét. Sok film is utal rá. Vanbidőutazás ami gondolatvilág utazás!
2023. aug. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!