Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen nyugtató módszerek...

Milyen nyugtató módszerek léteznek stresszes események, helyzetek esetére?

Figyelt kérdés
Kéne valami jó megoldás nagyon stresszes helyzetekre, például prezentálás vagy egy fontos találkozó esetén ahol teljesíteni kell, méghozzá jól. A pánik meg egyebek pedig pont ezt, a jó teljesítést küldik haza sajnos..a rossz érzésről nem is beszélve.

2020. okt. 30. 20:26
 1/5 anonim válasza:
35%
Fű, extasy
2020. okt. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Már irtm egyszer lámpalázra valahova de megteszem ujra.


Otthoni nyugis környezzben hangosan add elö a kabalaknak magyarázz kérj visszacsatolàsokat hogy figyelnek e, szolj ra a "beszélgetökre", éld ki magad lazán.


Ezutan már nem fog meghatni az hogy szerepelj.


De szerintem akkor sem most sem fognak a tanacsommal élni hanem megint kiirjàk ugyanezt vagy hasonlot.

2020. okt. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem egy pici hideg vizes zsebkendő a tarkomra ilyenkor. Pár perc alatt teljesen lenyugtat. Próbáld ki. Ha fázós vagy akkor meleg vizes legyen.
2020. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1 Ah, pont azok amik nekem nincsenek:(


#2 Köszike, megpróbálom mindenképp!

Hát gondolom gyakori probléma az embereknél, azért kérdezik sokat.. Viszont én még nem láttam ilyen kérdést mert nem ilyen körökben vagyok jelen a gyakorin, csak ez most úgy éreztem kellett.

2020. okt. 30. 20:36
 5/5 anonim ***** válasza:
29%

Hideg vizes zsebkendő a tarkóra - inkább talán csak nyári tűző napsütésben a szabadban. Ráadásul a koronavírust újra szajkózzák...


A meleg víz ötlet jó lehet - de nem okoz gyulladást ugye a szervezetben? Talán a langyos víz a legmegfelelőbb hőmérsékletű választás.


Ui: nyugtató teát javasolnék. Meditáció, bámulás a semmibe. Gyertya/mécses meggyújtása és égetése. (Lehet akár színes mintás is a gyertya vagy a mécses színes üvegből...) Nem kell feltétlenül hófehér színe legyen.

2020. okt. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!