Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi miatt szoktak belétek...

Mi miatt szoktak belétek kötni legtöbbször? Van bevált módszeretek, visszaszólásotok rá?

Figyelt kérdés

Nekem:

-A nevem miatt, mert ritka

-Azért, mert kövér vagyok

-Csendes vagyok, nem megy a small talk

-Mindig ugyanazokat eszem

-Keveset költök



2020. okt. 30. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Itt találsz ötleteket beszélgetésre.

https://www.youtube.com/watch?v=Yg3ysQgu98g

2020. okt. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szemtől szemben nem szoktak belém kötni, inkább utólag hallom vissza, ha valaki negatív értelemben beszél rólam. Általában nekem is a külsőmet kritizálják vagy a személyiségemet. Különösebben nem érdekelnek az ilyesmik, néha még mosolygok is rajta, hogy valaki a szabadidejében velem foglalkozik.
2020. okt. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nevem miatt, mert félig vagyok csak magyar, és nehéz kimondani/leírni.

A járásom miatt, mert lány vagyok, de "úgy megyek, mint egy boxoló".

Azért, mert sóher vagyok, mert nincs munkanélküli vagyok.

Szakmám miatt.

2020. okt. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
-nincs
2020. okt. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap belemkotott egy fotelallatvedo a bundam miatt. Mondtam neki,h o meg hust eszik en meg nem. Na,akkor o ugyanugy gyillos. 😂
2020. okt. 31. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Leggyakoribb hogy lehúzni akarnak aztàn ha adok ha nem, mindegy, akkor is szidnak, es "kitaposnàk a belem."


A masik az a környezetem, ha pihenni merészelek pl hétvégén, azt ereztetik, mintha semmirekellö lennék, folyamatos lenézés es társait kapom. Joformàn mindenkinek hazudnom kell, ha véletlen semmit nem csinalok(amire amugy szüksege van az embernek mentalisan is), vagy netezem vagy barmi.

2020. okt. 31. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6-os: anyam ilyen. Szerinte nincs szukseg pihenesre. Arra eleg az alvas. Szerinte egesz nap talpon kene lennem alvason kivul. Meg az etkezest is mas tevekenyseg kozbe csinaljam.
2020. okt. 31. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen hasonlo nalunk is. Hétvégén is mindenki arra veri magàt hogy hazaviszi a munkàt, mert bezzeg ö akkor is dolgozik, vagy füvet nyirt meg stb csak nem ertem attol miert fàj nekik az ha a màsik viszont nem visz haza munkàt es nem hétvégèn nyir füvet stb?


Miert fàj az ilyen embereknek az ha a màsik pihen, illetve ez miért szégyennek szamit.

2020. okt. 31. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozom én is, az én anyám is ilyen. Ha éppenséggel nem csinálok semmit, elhord engem mindennek... Azt akarja, hogy állandóan csak tanuljak, és hogy az egész életem az egyetem körül forogjon, és nem hiszi el, ha nincsen házim/teendőm. Emiatt sajnos nagyon sok veszekedésünk van (pár perce is volt egy a változatosság kedvéért).

Külsőmet és a személyiségemet kritizálják sokan, köztük anyám is.. Csendesebb vagyok, tipikusan az a fajta, akin keresztülbeszélnek és még a létezését is elfelejtik. De már nagyon zavar, szóval változtatni szeretnék rajta.

2020. okt. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!