Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért furcsák a hívő emberek?...

Miért furcsák a hívő emberek? Főleg a Jehovisták és a Gyülisek?

Figyelt kérdés
Most nagy zűrzavar van a világban, mondják jön ISTEN ítélete, akik élve maradnak hívők azok egyenesen el ragadtatnak a mennyországba még élve, de hát 1800-1900as években is voltak háborúk problémák még se történt semmi ilyen Isteni dolog. Én őszintén szólva Római Katolikus vagyok hiszek Istenben és Jezusban! De nem foglalkozok annyira ilyenekkel. Nem értem hogy ők honnan veszik egyenesen a mennybe kerülnek! Ezt nem tudja senki mi van halál után! Nem tudni! És sok hites eldobja a családját mert ha nem tér meg akkor az a család tag az ördögtől van! Szörnyű
2020. okt. 30. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
23%
Ez ilyen. Remelem az ő istenuk nem letezik. Remelem olyan isten van hatalmon (ha van egyaltalan), akinek eleg a mennybe jutashoz az, ha valaki magahoz merten jo eletet probalt elni. Ha isten azt akrja hogy dobd el a csaladod bigott elvekre alapozva (pl nem valaszthatnak szabadon part a fiatalok, ha megteszik soha nem beszelhetnek tobbet a csaladjukkal ezekben a szektakban) akkor az nem az en istenem, habar nem vagyok hívő. Ez semmi mas csak orulet, es valakinek nagyon jo a sok befolyt osszeg es a hatalom, amit ezeknek az embereknek a befolyasolasaval er el.
2020. okt. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem találkoztál még az én 9.-12.-es vallás tanárommal, aki amúgy Római Katolikus pap volt.


Hülyék mindenhol vannak.

2020. okt. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!