Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak hit gyülis vagy Jehovis...

Vannak hit gyülis vagy Jehovista rokonaitok? Ismerősötök,? Hogy viselkednek veletek? Erőszakosak? Téritenek ?

Figyelt kérdés
2020. okt. 31. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van aki térít, van akiről csak véletlenül derült ki hogy vallásos. Szerintem ez személyfüggő.
2020. okt. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Egy ilyet se ismerek szerencsére.
2020. okt. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

2 jehovás volt a környezetemben. Az egyik a nagymamám volt. Alig jártam már hozzá,mert mindig oda lyukadtunk ki,hogy térít. Hiába mondtam,hogy nem érdekel..

A másik egy osztálytárs csajszi volt. Tök véletlenül tudtam meg,hogy jehova tanú. Sosem mondta,sosem térített,magánügyként kezelte.

2020. okt. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 vantel ***** válasza:
Akit én ismertem az csak akkor lett rámenős ,ha a vallás került szóba.
2020. okt. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Szomszédaink voltak, undorító egy bagázs.
2020. okt. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen római katolikus, református stb normális, vallásos ember is számít, vagy csak az ilyen szektaszerű elmeroggyantak?

Előbbiből van bőven, én is járok templomba ("minden másnap") De egy kivételével senki sem hozza fel a témát. De az az egy más téren van kicsit megborulva, nem a vallási vonal a fő probléma a fejében.

2020. okt. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os!! Nekem a katolikus református hit teljesen jó, én is Református vagyok. A Hit gyülivel meg a Jehovistákkal van bajom , azok a szekták. Be is kellene őket tiltani.- elég lenne a katolikus és a református hit itt nem mossák senki agyát
2020. okt. 31. 18:38
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is református vagyok.

Azért a római katolikus egyház az egyik legnagyobb agymosó szervezet a világon, az megvan?


#6

2020. okt. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak, jehovistàk. Nem hozzuk szóba, ők sem. Nem téma, ő dolguk. Jól kijövünk. Én, meg a szüleim nem ezt valljuk.
2020. nov. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!