Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Avramlatosca tényleg olyan...

Avramlatosca tényleg olyan boldog, mint amilyennek modndja magát?

Figyelt kérdés
Eleinte csodáltam érte, de, amikor valaki valamit sokszor elmond magáról, akkor mindig az az érzésem támad, hogy ennek az ellenkezője az igaz. Lehet azért, mert én saját környezetemben csak ezt tapasztaltam, hogy, ha valaki előadója magát, magabiztos, erős személyiségnek, akkor valahogy mindig nyilvánvalóvá válik az ellenkezője és kiderül, hogy csak a komplexusait próbálja leplezni. Úgyhogy nekem ezzel a "jelenséggel" kapcsolatban mindig ez az érzésem támad, ehhez tudom kapcsolni, aztán lehet nem így van Avram esetében. Szerintetek?

2020. okt. 31. 14:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ő alapvetően egy pozitív ember, aki a magánéletében is ezerrel pörög. Ettől függetlenül nyilván a nyilvánosság elé csak egy szelete kerül ki az életének. Biztos neki is vannak problémái meg nehezebb időszakai. Mióta gyereke lett nem nagyon nézem, lehet azóta változott, de amikor régebben láttam pár videóját nekem úgy tűnt rendben van a csaj.
2020. okt. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem nagyon eros szemelyiseg. Nem az a bizonytalan fajta, neki mindenrol meg van a velemenye, ami szerintem nagyon jo dolog, mert ha valakinek sajat velemenye van valamirol, az nagyban hozzatesz a szemelyisegehez.


Nyilvanvaloan neki is vannak lelki serelmei, amiket nagy vonalakban elmesel asszem a kerdezz felelekes videojaban(nem tom melyikben,)

Es ezert csodalom, hogy valamennyi maganeletet meg akar hagyni maganak.

Pl en nem tudom az Apjaval mi volt , nem emlekszem, hogy elmeselte volna, de sztem jo hogy megtartja ezeket es nem arulja el.


Nagyon sok youtuber van, aki meg azt is elmondja kb, mikor eszik mikor sz**rik, szoval ja.


Egyebkent nagyon birom a kislanyat is , annyira kis gyonyoru🥺🥺

Nekem Avram igazi peldakep eskuszom.


De asszem a terhesseges videojaban(ismet nem tudom melyikben) ott is van , hogy sirt meg mittudomen , szoval ebbol is latszodik , hogy nem csak a magabiztos oldala van(joo tudom a terhesseg miatt meg hormonok bla bla bla) , de szerintem nagyon eros szemelyiseg a valo eletben is:D

2020. okt. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%

Jó kedélyű, temperamentumos, nyitott személyiség. Olasz származású, ott pedig az emberek nagy része ilyen.

Természetesen ez nem jelenti azt, hogy nem lehetnek problémái, mint bárki másnak, de nem egy kesergős típus, aki ország-világ előtt sajnálhatja magát.

2020. okt. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mikor mondta, hogy olasz?
2020. okt. 31. 16:58
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Még a Twitterén is kint van, hogy “Hungarian/Italian”.
2020. okt. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Érdekes, de nekem tok más véleményem van róla mint a többieknek.

Én úgy gondolom hogy iszonyú magányos ember lehet és egy nagy adag dacból és haszon szerzésből született ez a csatorna.

Tulajdonképp neki semmilyen profilja nincs, nem edző, nem süt egészséges sütiket, vagy árul akármit, amiben ott a szaktudas.

Én egy teljesen mezei, éppen ami eszembe jut teljesen random mondom, azt mint tartalom legyártom. Persze ettől ez még lehetne értelmes tartalom. Például ott van Fatimapanka, aki szerintem egy tok kulturált ember, nő, anya.

De ez a nő, a beszéde, a tartalma, az értékrendje..egyszerűen én semmi értékeset nem latok benne.

Ha már csak a címeket nézzük, prostik, celebek (de abból is az alja), full aberrált történetek. Az 5 dolláros gagyi alis kamugucci és társai. A filterek, amilyennek tűnni akar, mire jó ez. Mit akar vele bizonygatni? Lecsupaszítva pedig semmi de semmi extra. Bármelyik kis faluban, jobb csajok futkoznak nála.

Ráadásul ahogy bizonygatja, hogy ő mennyire megfogta az Isten lábát az epitoipari munkás palijával. Aki szó szerint csak tejelni kell neki.

Most a """konyvevel""" akar pénzt kizsákmányolni, de volt idő mikor fizetősek voltak a videói, vagy fogyasztós cuccokat propagandált. Szóval bárgyú gondolat, hogy nem haszonszerzés céljából ténykedik..

Folyamatos önigazolás, én szép vagyok (iszonyat el van telve magától, azt gondolja hogy őt a szépségéért utálják..szegeny), én mindent tudok, csak az anno vélemény, amit én gondolok. De könyörgöm se szaktudása se élettapasztalat nincs. Okoskodó, sötét p....

És kik kapnak kapva erre? A befolyásolható, kiforratlan szemelyisegu fiatalok, általában tinik. Komoly értelmes felnőtt nem ezt a tartalmat fogyasztja, ott már valami gond van.

Üdv, egy médiával foglalkozó

2020. nov. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
98%

Egy két alapadat amit tudok a nőről 😁

- a hapsit rendszerint kibeszeli

- a hapsija családja utalja

- a saját anyja, apja, családja nincs jóban vele

- állítása szerint nem sok barátja van

- munkahelye sincs ahol szeretnék


Na akkor ha van egy kis ész az emeleten, akkor? 😂

Akkor VALÓJÁBAN senki nem bírja, a csatorna meg egy vetítés 😉🤭😋

2020. nov. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Altalaban mindig azok adjak elo magukat akiknek valami nincs. :) Nok ferfiak emberek egyarant.


Ha valaki talalt valami minosegit es ertekeset arrol egy intelligens ember inkabb hallgat mint hangoztatja, mert a vegen meg azt az “ertekest” elveszi tole a masik.



A vicces videoit birtam, de mar kicsit tulgindolja magat egy komikanal. De az elet szep hogy vannak ilyen emberek is, barmit el lehet adni, addig amig vannak barmok akik megveszik.

Es remelem a kedves szulok talan most ebben az elzart idoszakban jobban odafigyelnek a gyerekukre neveles ugyileg nem csak a penzt nyomjak a markukba es veszik meg az agypusztito dolgokat. :)

2020. nov. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
A "hölgy", Román/Magyar származású. Csak úgy mellekesen jegyzem Meg.
2022. aug. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

[link]


“Hungarian/Italian based in Belgium”

2022. aug. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!