Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan álmotok éjjel,...

Volt már olyan álmotok éjjel, amire ha visszaemlékeztetek jó érzéssel töltött el titeket és sose tudtátok elfelejteni?

Figyelt kérdés
Hogy sajnáltátok, hogy felkeltetek, mert szívesebben maradtatok volna abban az álomban tovább. És utána már többet nem is felejtettétek el, és jó érzés volt napokkal később is visszagondolni rá mert mondjuk olyan szép környezetben játszódott vagy csak egyszerűen tetszett az álomnak a sztorija?
2020. okt. 31. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegszer.
2020. okt. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Anyával álmodtam a halála után. Eleinte szörnyű rémálmokkal, és egyszer még jót álmodtam. Fiatal volt, mint kiskoromban, ragyogott. Azt mondta jól van és minden rendben. Kérdeztem, hogy akkor most már nem is öregszik? Nevetett és mondta, hogy nem. Jó érzés volt beszélni vele és többé nem volt rémálmom.
2020. okt. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, több ilyen fantasztikus álmom is volt már, a mai napig fel tudom idézni őket, bár nem olyan pontosan és élesen.

De amikor ilyet álmodom, én is rettentő csalódott vagyok hogy felkeltem.

2020. okt. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kórházban amikor az altatasbol felébredtem … azt hiszem orultem (de lehet, hogy meg kaba voltam) :)
2020. okt. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Igen, röviden a Starbucksban randiztam egy emo fiúval :3
2020. okt. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer álmomban repültem segédeszköz nélkül. Az fantasztikus volt.
2020. okt. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is több ilyen volt már, de sajnos mára inkább csak foszlányok maradtak meg belőlük. De van egy kivétel:

a mamám a születésnapomon halt meg és még csak el sem tudtam tőle köszönni.. De aznap éjjel vele álmodtam és a kedvenc ruhái voltak rajta és jó kedvű volt, mosolygós, mint rég. Itt már az álom vége felé elköszönt tőlem és én is tőle, de azóta néha meg-megjelenik néha az álmaimban.

2020. nov. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen :) Még mindig emlékszem rá :)
2020. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!