Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történhetett velem, hogy...

Mi történhetett velem, hogy így viselkedtem?

Figyelt kérdés
A napokban összeültünk a haverokkal. Nem szoktam inni, nem szeretem az alkoholt, részeg sem voltam még sosem. De most ittam pár korty Jagert. Tényleg pár kortyot, maximum hatot. Elkezdtem szédülni és nagyon lelassult a világ. Álmos is lettem, de elfelejtettem minden gondom. Jól éreztem magam egészen addig, amíg rám nem jött egy igen erős sírógörcs és hirtelen hangos zokogásban törtem ki. Egyszerűen fogalmam sincs, hogy miért. Emlékszem, hogy volt amikor abbahagytam és hallottam ahogy nyugtatgatnak mások. Aztán újból hangosan zokogni kezdtem és kapkodtam a levegőt, aztán képszakadás, és újból azt vettem észre, hogy nyugtatgatnak. És ez többször is megismétlődött. Szerintetek mi történt? Alig ittam pár kortyot. Éreztem zsibbadást a lábamban, a kezeimben és az állkapcsomban. És óriási erővel kapaszkodtam a barátom ruhájába ülve is. Mondogattam, hogy félek, de nem volt halálfélelmem, se mellkasi fájdalmam és nem izzadtam. Mi történhetett velem?

2020. okt. 31. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Egy feles egy korty. Ha te lenyomtál 6 tüskét, úgy hogy nem szoktál inni, akkor kottarészeg voltál.
2020. okt. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
részegségnek hívják és csak simán előjött belőled mert amúgy elnyomod magadban. Kicsit én is ilyen vagyok, ezért sem iszom. Alapból nagyon visszahúzódó, távolságtartó vagyok, részegen meg elkezdek mindenkit ölelgetni...
2020. okt. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
:) Bébike, hát az alkohol az olyan, hogy amit elnyomsz magadban, azt a felszínre hozza. Ezért aztán sokan sírásban törünk ki, ha túl sok a Jäger (vagy bármi más), és ez - bár nem mindig emlékszünk - sokat segít a lelkünkön. Ne bánd sose, és örülj, hogy barátok voltak melletted. A másnap kicsit szar, de jól leszel harmadnapra ;)
2020. okt. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jól van bébike xdd amúgy köszi a válaszokat, csak kicsit para volt, nem éreztem még ilyesmit, de megnyugodtam, hogy ez normális :))
2020. nov. 1. 21:14
 5/5 anonim ***** válasza:
:)
2020. nov. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!