Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki vagy mi a nők legnagyobb...

Ki vagy mi a nők legnagyobb ellensége?

Figyelt kérdés

2020. nov. 1. 13:29
A kérdező szavazást indított:
Az igazság
Egy másik nő ( mert rivális)
Férfiak
Félelem
Bizonytalanság
39 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
A társadalom, szerintem. Az sulykolja a nőkbe a gyerekszarást, azt, hogy húzza meg magát inkább, mert szégyen, ha karrierista, az jön folyton a korral is és alázza meg rendszeresen a nőket azért, mert elmúltak 30 évesek... A qrva hagyományos normák meg a begyöpösödött felfogás a legtoxikusabb. Mikor egy gyerektelen, tanult/jól kereső nőt, aki nem alázkodik meg senkinek és ki meri húzni magát büszkén 30 éves kora felett is, szét akarnak szedni és porba akarnak döngölni.
2020. nov. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az olyan emberek, akik meg akarják mondani, hogy mit tehetünk és mit nem a saját testünkkel.
2020. nov. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Elsovel egyetertek, en nem foglalkozom mondjuk ilyen hulyesegekkel, nem befolyasolnak, de sok not igen.

Emellett a felsorolt lehetosegek eltorpulnek. Az igazsagot szeretjuk, a hiedelmekkel ellentetben, az, ha faj vagy nem tetszik valami, normalis reakcio, nem azt jelenti, hogy hazugsagot akarunk hallani, nekem speciel masik no meg nem volt rivalisom, vannak nok akikkel tok joban vagyok, a tobbiekkel szimplan nem foglalkozom, ferfiak ugyanez, kiveve ha valakit ert valami trauma veluk kapcsolatban amit nem tud feldolgozni. Maximum az utolso ketto, amire erdemes szavazni.

2020. nov. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem saját maguk és az igazság közt van... ez most csak a nyugati berendezésű országokra igaz még ha amugy keleti ország pl japan Korea Vietnam ahol ugyan ugy megy az undoritó magamutogatás és ribizliskedés...

Sajat maguknak állítják be azt a tudatot hogy legyenek olcsóak

1-esel nem értek egyet ugyan is rengeteg karrierista no van és nem szóljak meg őket sőt eléggé vonzó tulajdonság ha egy no okos és sikeres... de az hogy a media és maguk a nők azt magyarázzák be hogy csak akkor lehetsz szép sikeres és magabiztos ha kint vannak a nemi szerveid na az nagyon durva!

Meg lehet nézni ezek a sztárocskák mikben vannak a koncerteken és rendezvényeken nem mondom az utcán a prostik normalisabban vannak már fel öltözve!

A nők saját magukat targyiasitjak közrejátszik a media is de hirtelen egy híresség avagy legsikeresebb nők mindjárt nem annyira onellatoak nem karrierista nem magabiztos független erős nők mert nem tudnak nemet mondani és ugy táncolnak ahogy a stylist és a rendező fütyül...! Nagyon érdekes... ezzel együtt saját magukat is le süllyesztik egyszerű media prostituált szintre valamint el torzítják a női szépséget és meg rontja a fiatalokat is akik nem karrierista erős független okos nők lesznek hanem azt lássak hogy ahhoz hogy sikeres szép no lehess ahhoz ki kell rakni a nemiszerveidet más opció nincs!

2020. nov. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
17%
Soros Gyorgy
2020. nov. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
A négyes válaszoló :D
2020. nov. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
11%

Erről beszélek 4-es vagyok ha valaki ki mondja ilyen nyíltan az igazságot akkor mindjárt le pontozzák mert sajna nem akarják elfogadni hogy erről van itt szó hogy saját maguk miatt és amiket csinálnak a nyilvánosság előtt...

Remek példa a kettes válaszoló... “testükkel” Esetleg otthon megteheted de azért koznyilvanossag előtt megnézném hogy mekkora háborodás lenne ha a férfiak mutatnának annyit mint a legtöbb nő... gondolok itt izmos mellkas comb mutogatás olyan szoros nadrág ami teljesen ki domborítja a szerszámot meg a labdákat...

a nő csak akkor értékes ha ki teszi! Kettes nagyon hozza ezt a szintet...!

Nem csoda hogy annyi bizalom hiányos nő van mert csak ezt latja hogy a nők csak akkor érvényesülhetnek ha kiteszik a nemi szerveiket nem pedig az intelligencia a humor a világnézet a szakértelem és egyéb dolgokkal...

2020. nov. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Az idióta társadalmi elvárások, és a hímsovinizmus.

Ez az ,,Akkor vagy nő, ha szülsz, de ha már akár csak egy ekcémàd van akkor már ne szülj, de így meg nem vagy nő".

A hülye sztereotípiák ,,A nőnek a konyhában a helye" meg ,,A nők nem tudnak vezetni" ,,A nő dolga 10-12 óra után az, hogy hazamenjen és mosson, főzzön, takarítson, làssa el a férjét" Ezzel szemben ,,A férfi dolga a barkàcsolàs" közben pont az ilyen "ezermester" akar egy villanykörtéhez is szerelőt hívni. ,,A nőknek nincs keresnivalója az autóiparban, építőiparban, fa és vasiparban, stb".

Egyszer én is kifogtam egy olyan pasit aki ezekből a mondatokból élt. Azóta építőiparban dolgozom nőként, és abszolút nem ér megkülönböztetés. Gyereket nem akarok, sőt ha csak ilyen pasikat fogok ki, mint az előzők, akkor férj sem kell, vagy élettárs. Rajtam senki nem fog pattogni, keresek én annyit, hogy legyen majd bejárónő, és ne nekem "kelljen" csicskàzni egy férfinak. Mert én bizony nem fogok.

2020. nov. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Hüvelygomba
2020. nov. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a kérdésről a kaja jutott az eszembe :D Imádok enni és édesszájú vagyok, de hanyagolnom kell egy csomó mindent ha nem akarok igénytelenül kinézni :)
2020. nov. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!