Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy 188 cm magas férfi mennyir...

Egy 188 cm magas férfi mennyire számít magasnak?

Figyelt kérdés

2020. nov. 2. 22:43
A kérdező szavazást indított:
Nem magas
Kicsit
Közepesen
Nagyon
38 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a 189-190 cm-mel mindig megkapom, hogy milyen óriási vagyok még a velem egy magasnak tűnő személyektől is. És akárhányszor körbenézek direkt magam körül, hogy végigmérjem az emberek magasságát magamhoz képest, azt veszem észre, hogy ez az 190 már teljesen átlagnak számít, sőt rengeteg tőlem magasabb ember is van.
2020. nov. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kb ekkora vagyok, lehetek. Sorozás óta nem mértem magam. Annak már nem ma volt. Valószínűleg már kisebb, öregszem. Szerintem magas, de sok manapság a magas fiatal. De csak azok tűnnek fel neked is szerintem. Aki kisebb nem nézed.
2020. nov. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A baratom 185. En igazabol mar neha eleg alacsonynak latom őt. :D Noknel van ez a magassag fetis neha... Lehet megszoktam mar ezt a meretet, de nagyon sok ferfit latok nala sokkal magasabbakat. Mar akkor lepodok meg ha szembe jon velem valaki 170 centivel.
2020. nov. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De cukiii én 173 cm vagyok mindig én voltam srácoknál a legkisebb a torna sorba 15 éves korom óta csak 4cm-t nőttem. Olyan jó lehet , hogy nem kell magasító a villany körte cserénél. :)
2020. nov. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
185-6 körül vagyok. Én is megerősitem, hogy egyáltalán nem számít magasnak ez ma már. Én is gyakran alacsonynak érzem magam (persze fiatalok között).
2020. nov. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Barátom 204 centi 15 évesen szóval attól függ milyen közösségbe vagy én átlagosnak mondom.
2020. nov. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A férfi átlagmagasság 180 alatt van kicsivel, de csalóka mert fiatalabb korosztályban magasabb az átlag, így ha mondjuk 20 éves vagy, akkor nem térsz el jelentősen az átlagtól, ezért szavaztam arra, hogy kicsit magas.


Én 195 centi vagyok, 33 évesen úgy minden 20. ember magasabb a korosztályomban, már 14 évesen elértem anno a mostani magasságomat, de majdnem mindig volt 1 ember, aki magasabb volt nálam a tornasorban.

2020. nov. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem közepesen. Kicsit magas nekem mondjuk a 180-184 cm, közepes a 185-190, nagyon magas meg afelett.
2020. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 170 vagyok, hozzám képest elég magas, de simán 190 felett is mászkálnak középiskolások is ma már.
2020. nov. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!