Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Párkapcsolatban élők! Ti nem...

Párkapcsolatban élők! Ti nem éreztek ürességet szinte minden éjjel?

Figyelt kérdés

Egyedülálló vagyok, még soha nem laktam együtt senkivel(nem volt tartós kapcsolatom). Gyakran előfordul, hogy amikor este lefekszem aludni, belül üresnek érzem magam. Nem tudom elképzelni magam kapcsolatban, nem merek, és nem is tudok igazán megbízni senkiben. Mindig kitalálok valamit, amivel lekötöm magam (pl. munka, buli, vásárlás).


Ez az érzés megszűnik, ha találok egy párt magamnak? Vagy idővel, amikor már több éve együtt leszek valakivel, ez az érzés ugyanúgy előjön?


26/F


2020. nov. 3. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Találsz egy párt akivel boldog leszel, majd elkezd irányítani, hisztizni, megmondja mit csinálj a szabadidőbe, költi a pénzed, de ha te akarsz valamit nem engedi, végén megőrülsz a buta dolgaitól és azt kívánod bár inkább ne is akartál volna társat, mert sokkal jobban élted az életed amíg nem folyton a másik boldogságát akartad kielégítani a sajátod árán, de közben persze ő érzi magát boldogtalannak.


ez az én tapasztalatom

2020. nov. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem fog megszűni .
2020. nov. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Én pont ezt érzem és kapcsolatban vagyok.
2020. nov. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Végső soron mindenki egyedül van ebben a világban, akár párkapcsolatban él, akár nem.
2020. nov. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem vagy belül üres, találj rá a lélekre, sose csalódsz benne. Az emberi kapcsolatoknak mindig csalódás a vége. Olyan ez mint mocsárra házat építeni, ha másik emberen múlik a boldogságod, akkor sose leszel boldog.de attól még legyenek tartós kapcsolataid, csak ne arra építs.
2020. nov. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kapcsolatban vagyok, én is sokszor érzem ezt. Előtte is üresnek éreztem magam és most is.
2020. nov. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2020. nov. 10. 03:16
 8/8 anonim ***** válasza:

A párkapcsolatba önmagadat viszed be, nem fogsz tőle megváltozni, legfeljebb ideiglenesen. Az űr, amit érzel, nem a társ hiánya, így az nem is fogja megoldani.

Ha jól emlékszem, Newton mondta, hogy Isten alakú űr van bennünk, tehát egy olyan űr, amit csak Isten tud betölteni. Javaslom, hogy kezdd el keresni Istent, az űrt, ami benned van, ő tudja betölteni.

2020. dec. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!